DZIS JABŁKO JEST MOIM AMULETEM

Pamiętacie, jak się kiedys lekkomyślnie wyraziłam o szatanie, który kusil do jedzenia, i ze to slaby szatan był?…
To nie był slaby szatan.
Szatan, który kusi do jedzenia, jest najlepiej wyedukowanym megaszatanem od zadan specjalnych po studiach podyplomowych i z MBA z namawiania.

TYLE RAZY JUŻ SIĘ PRZEŻARŁAM w weekendy, ze do cholery POWINNAM WYCIĄGNĄĆ Z TEGO WNIOSKI i nie włączać PAKMAN MODE ON od razu w piątkowy wieczór… A JEDNAK!
Znowu jest poniedziałek, a ja kwiczę nad kubaskiem mientki z obolałym żołądkiem po piatkowo – sobotnio – niedzielnych wyczynach.
W dodatku małżonek dzielnie mi sekundowal, w związku z czym cala noc nie mogl spać z przeżarcia, rzucał się jakby przyszły się na nim zemścić wszystkie ukatrupione łososie i szczupaki, wiec i ja nie spałam, bo śpij tu człowieku na szczycie czynnego wulkanu.

W związku z czym dzis JABŁKO JEST MOIM AMULETEM i nic poza jabłkiem.

Z nowości to mamy KRETA.
Niestety, zamiast chodzic po ogródku w ogrodniczkach z myszką i mówic „ACH JOOOO” – to zrył N. jego ukochany, wypielęgnowany WIMBLEDON. W związku z czym długo nie pociągnie. N. się okropnie wściekł i całą niedzielę kreta na przemian polewał wodą i wałował.

Troche mi go zal, ale sam się prosił.
Mógł wywalic te kopce pare metrow dalej.

PS. S&C sezon pierwszy – odfajkowany; zdecydowanie najlepszy ten tekst, co Goga mówiła – o Babie Jadze i bachorach, które wpierniczaja jej domek marzeń, chociaż nie powiem, rabbit intervention patrol tez niezły. Natomiast zmiłujcie się moje drogie, Carrie jest pokraczna, nawet gdyby założyła wszystkie buty świata naraz – w dodatku jest straszna zdzira, bo caly czas nosi prawdziwe futra.

0 Replies to “DZIS JABŁKO JEST MOIM AMULETEM”

  1. a na krety dobra jest taka roślinka koloru buraczkowo-wiśniowego. sadzi sie ją, a ponieważ zawiera jakieś fluidy co ich krety nie lubią, to czeskie stworzonka uciekają.
    jak znajdę nazwę to podam.
    (woda na dłuższą metę nie działa)

  2. jakos tak mi sie nasunal pomysl na kampanie reklamowa dla blahnika:
    na wielkim bilbordzie Carrie w mini-mini i w butach od Manolo a pod spodem napis “naszym butom nic nie jest w stanie zaszkodzic”
    huehue

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*