O BRUDNYM PSIE I FAJNYM SERIALU


Dzień dobry! Kto zamawiał upał? Prawda, jak jest fajnie? 

(Tylko czy te cholerne pająki muszą być takie aktywne? Jeden taki mały już prawie kończył pajęczynę pomiędzy moją ręką a kubkiem z herbatą, pracowity sukinsynek).

Wczoraj np. mój mąż przechadzał się nosząc na rękach coś, co przypominało szczura wyciągniętego z kanału i to pod włos, a był to MÓJ PIES. Mój piękny pies arystokratycznego pochodzenia, z dobrej rodziny polującej. Okazało się, że nie można przy Szczypawce podlewać ogródka, bo łapie wodę. Pewnie próbuje ją zabić.

– Zupełnie jak ty – podsumował N. – Ciebie też wszystko wkurwia.

Nieprawda. Wcale nie wszystko. Jakbym się dobrze zastanowiła, to bym pewnie znalazła jakieś 3 rzeczy, które mnie NIE wkurwiają. Ale to bym się musiała zastanowić, a w taki upał mi się nie chce. 

"30 Rock" Tiny Fey jest bardzo, bardzobardzo bardzo DOBRYM serialem. Wiceprezes ds. Telewizji na Wschodnim Wybrzeżu i Programowania Kuchenek Mikrofalowych rządzi. Choć nie wiem, czy nie Jane Krakowski ("Mam coś, czego nie mają inni aktorzy" – "Błagam, tylko nie powiedz, że swoją seksualność" – "Moją seksualność!").


0 Replies to “O BRUDNYM PSIE I FAJNYM SERIALU”

  1. ach, 30 rock.pierwsze dwa sezony genialne. Krakowski, Baldwin i Fey są świetni, no i scenariusz wg Fey boski. Wsam raz rozrywka na wakacje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*