NO PRZECIEŻ DO JASNEJ CHOLERY

Dzień zaczął mi się od wypadnięcia jajka z kanapki z jajkiem i upierdzielenia spodni.
Zaraz za chwilę cóś się wzięlo i utopiło w kawie.
Po czym rozdzwonił się telefon, ze na ten tychmiast mam się stawic u prezesa (rezydującego w zgoła innym budynku).

Nastepnie kupiłam sobie soczek z truskawek.
Firmy Jupi.
Białe pudełko (pamiętam dyskusje na marketingu jak robiłam projekt promocji jakiegos produktu, napisałam „białe opakowanie” i głupia cipa kazala mi poprawic bo „nie robi się białych opakowan żywności”), narysowane truskawki.

Po czym w pracy zasiadam ze szklanką i co widze na boku pudełka? „NAPÓJ WIELOOWOCOWY – wyprodukowano z przecieru truskawkowego, soku jabłkowego i soku z czarnej porzeczki”.

O WY SKUNKSY NIEMYTE!

No owszem, pachnie truskawką, ale jest przesłodzony i niedobry.

Czuję się jako konsument wpuszczona w maliny (a chciałam w truskawki!) i nabita w butelkę. Generalnie skandal. Prezes firmy Jupi ma u mnie SIEDZENIE NA KARNYM JEŻYKU przez tyle minut, ile ma lat (a następnie ma mnie przytulic i powiedziec „przepraszam, kocham cię” i zapomnimy o tym niesmacznym incydencie).

Zadnych więcej eksperymentów kulinarnych dzisiaj, bo to najwyraźniej NIE JEST TEN DZIEN. Zatem stara, dobra, tłusta kura z KFC i redbull. I jakos to będzie.

14 Replies to “NO PRZECIEŻ DO JASNEJ CHOLERY”

 1. a ja to mam durny zwyczaj czytania etykietek w sklepie, co powoduje
  a. niezwykle zainteresowanie tzw. personelu pilnującego
  b. przeciagniecie zakupow w nieskonczonosc
  c. nabycie niezwykle malej ilości rzeczy w koncu

  ale to zboczenie jest takie male. od czasu kiedy dowiedzialam sie ze do jogurtu truskawkowego (tego tanszego podobno tylko) dodaje sie drewno. ze niby pestki truskawek to sa…. :/

 2. reklamacja zostanie odrzucona, ponieważ wnioskodawczyni czuje się nabita w butelkę, podczas gdy w rzeczywistości została zrobiona w białe pudełko.

  czyli bezprzedmiotowa jest.

  i nie marudzić. pudełko mogło się jeszcze rozpierdzielić z dołu.

 3. oj ale jak ty sobie to wyobrazalas ze soczek w bialym kartoniku z narysowanym truskaweczkami bedzie mial wysmienity smak i jeszcze moze kawaleczki truskaweczek w srodku co… no ale jak mozna tak podejsc do tematu? w bialym kartoniku? pffff…

 4. nie wiem czemu zwizualizowałam sobie twoją kanapkę z jajkiem w całości. gdyby tak wydrążyć odpowiednio kajzerkę to to by nie było unposible

  kod ovofs : ovo f sandwiczu ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*