CZLOWIEK CZLOWIEKOWI FORUM

Normalnie jem sobie gorzką Wedla i pracuje (a jem bez wyrzutów sumienia, bo mi Hanka wyslala dzis rano CELLULITIS GWIAZD – dzieło bardzo podnoszące na duchu, bardzo – chyba normalnie na tej fali zalicze dzis kanapke alpejską w McDonaldzie, bo jezcze nie degustowałam). Tu skubnę, tam dziubnę, na forum wdepnę…

Albowiem siły nadprzyrodzone odblokowały mi forum na gazeta pl! Nie, żebym sobie nie radzila bez forum – owszem, znalazłam mnóstwo alternatywnych rozrywek (nie ze mna te numery z blokowaniem adresów, Bruner), ale co forum, to forum.

I o, proszę bardzo, wchodze – „NIE PIJE, NIE BIJE A JEDNAK ROZSTANIE” – i od razu lepiej. Albo „Mam romans w pracy i wiem, że zle robię” a zaraz obok „POMOZCIE!!! Imię dla chomika”. No jak tu nie chodzic na forum. Albo „Mój mąż wraca do domu i od progu krzyczy, że mu śmierdzi”.

Co poza tym.
Szczypawka zatłukła pająka.

Normalnie mordą go potraktowała, nastepnie wypluła i dobiła łapą.

A mój przezdolny ojciec popsuł pendrajwa.
NO JAK MOŻNA popsuć pendrajwa?
Mowi ze nie wpadł mu do garnka z zupa ani do kibla. A jest dead trup. Naprawde, naprawde jak w tym kawale o kolesiu w celi, który dostal dwie kulki, i jedną zepsuł, a druga zgubił, kurna. Jak male dziecko.

Muszę isc do fryzjera, bo znowu wyglądam jak ten z Rodziny Adamsów, co miał tylko włosy… A WLASNIE!

Na kozaczek.pl (zastępstwo za pudelka, którego mi zablokowali, aaahahahah NAIWNIAKI) napisali, ze Wiktoria Bekhamowa ma SZTUCZNE KŁAKI, bo wlasne jej wypadły, bo się za bardzo odchudzała.

Ach! Hania mi wlasnie podesłała CENTRUM UZALANIA SIĘ NAD SOBĄ – „Nie mam po co zyc”, „Lekarze to skurwiele”… Panstwo wybaczą – MUSZE PĘDZIĆ!

11 Replies to “CZLOWIEK CZLOWIEKOWI FORUM”

 1. Oj taaak! Ja też prrrroszę, proszę, proszę! O ten celulit!!! ( Nie dla ud, co to to nie. Ale dla oczu i spokoju ducha 🙂 ) Prrrrosze…

 2. Hmmmm. Mozna zepsuc pendriva. Ja jednego zepsulam. Tez mi nigdzie nie wpadl, nie zamokl, nie walnelam nim o sciane a nie dziala……

 3. Dla ojca nie bądź zbyt surowa; wiesz, pendrajwy czasem się po prostu psują, to akurat nie jest nic wyjątkowego 🙂
  To tylko pamięć do komputera, wiadomo, że nie jest wieczna.

 4. wiedziony wrodzoną ciekawością wlazłem na te kozaczki.pl i od razu zaatakowała mnie jakaś ankieta.

  nosz kurwa! ja wiem, że to może i dziwne zachowanie, ale żeby już na progu kazać się człowiekowi PRZEBADAĆ?!

 5. Goga,zalamie cie teraz: moja ulubiona kanapka w Hiszpanii to bagietka z tortilla. A tortilla to jest omlet z ziemniakami.
  Wiec bagietka z omletem z ziemniakami. Tak?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*