DOZNANIA ZDOMINOWAŁ KATAR

No i tak. Smarkam sobie wesolutko, poleżałoby się, ale niestety jutro ROBIĘ. Nie ma siły. W dodatku – muszę jakos wyglądać, bo to roboty publiczne niejako. Czyli nie mogę po prostu przybyc do pracy w szlafroku narzuconym na dżinsy i sweter i w wełnianych skarpetach. Bardzo załuję. Korzysc jest taka, ze mam piekne oczy – takie błyszczące, gwiaździste (od kataru i chyba od gorączki). Pieknie by wyglądały na tle moich rumieńców, gdyby nie to, że jeden z nich (rumieńców) znajduje się na czubku nosa.

Mamy już nową tablicę rejestracyjną – pfff, NUDA. Zadnego dreszczyku, jak się wyprzedza policje na Katowickiej na odcinku z ograniczeniem do 70 (N. mi tłumaczył, ze wyprzedza STRATEGICZNIE, bo z tylu MA TABLICE, a z przodu nie, wiec to chyba LO GI CZNE, ze nie powinniśmy jechac ZA NIMI, nie?…). I znowu mnie nie aresztowali i nici z odpoczynku w cieniu pryczy.

0 Replies to “DOZNANIA ZDOMINOWAŁ KATAR”

 1. A czy z ta tablica to duzo zamieszania, bo nam sie jakos nie chce jej zorganizowac. Wyprzedzanie strategiczne dopisalismy do wzorcow zachowan drogowych:-)

 2. coś na zapomnienie o babolkach w nosie:
  podpatrzone na gg:
  ->mam pytanko
  -> dawaj
  -> zna sie ktos na telewizorach?
  -> hmmm, a co?
  -> LCD to dobra firma czy byle co
  :)))))))))))))))))))))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*