CIAGLE SPIACO

 

Kupiłam wczoraj  TO

 

 

(tak, i nową Marian Keyes i jeszcze kilka kusząco pobłyskujących miniokładeczką kieszonkowych książeczek, American Bookstore, galeria Mokotów, kocham ten sklep).

 

Wygląda i zapowiada się dość interesująco.

 

Zwłaszcza porady dla pracodawców, w jaki sposób zamierzają pomóc pracownikom w walce ze sleep deficit (nap room! Ile ja razy postulowałam, żeby był nap room z kilkoma wygodnymi kanapami! Wszyscy się smiali, a teraz proszę – poważni analitycy sugeruja moje rozwiązania!).

 

Samopoczucie constans.

 

Nadal raczej się czołgam i zwisam, niż co innego.

 

9 Replies to “CIAGLE SPIACO”

  1. nap room z kilkoma wygodnymi kanapami tudziez szezlongami…
    w mojej firmie w takim pokoju stoi jedna (slownie: jedna) lezanka zywcem z jakiegos szpitala sciagnieta

  2. A ja przeczytałam: “kusząco pobłyskujących mini – nakładeczką”… Boszszsz… To ja już stąd pójdę się czymś zająć. Pozytecznym.

  3. a ja siedze sobie w pracy przed komputerem gdzies w srodku Ameryki, czytam Baske dla rozrywki i wlasnie zamierzalam zejsc do naszego “quiet room” (jak to sie tutaj nazywa) coby nieco odpoczac a tu masz czytam, ze autorka o tym samym – magia jaks czy co? z tym pokojem to nie jest tak, ze kto kiedy chce bo tylko 5 lozek a pracownikow ponad 5 tysiaca, ale jak ktos chory albo zaniemogl to mozna zalegnac. taki na przyklad dosc konkretny powod – przebywam aktualnie w ciazy z trojaczkami i ledwie co moge wysiedziec te 10 godzin w robocie wiec z checia rozprostuje kregoslup 🙂 jest kotara, ciemno, poczytac sie nie da ale pomarzyc zawsze mozna…

  4. Daj znac jak przeczytasz “This Charming Man” (jesli to o tej nowej Marian piszesz 🙂 ). Mnie troche rozczarowala, ale niektore watki i obserwacje sa swietne. Jak zwykle zreszta 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*