JA BYM JEDNAKOWOZ BYŁA OSTROŻNA

Ja tej wiośnie nie wierzę do końca. Jeszcze nie.
Bo moje mrówki śpią! A moje mrówki jeszcze się nie pomyliły!
Chyba, ze spią, bo ma być koniec swiata i one wobec tego stwierdziły, że pierdola, nie wstają. W tym przypadku zgadzam się z nimi całkowicie. Też bym wolała sobie dłużej pospać, jakby miał być koniec świata.

NATOMIAST.
Natomiast zawsze mam wiosna zryw „Boze, Boze jak ja wyglądam, a tu wiosna, trzeba cos ze soba zrobić”.

HA!
Tylko co.

W sobotę, jak się wystroiłam w moje piękne czarne spodnie, to się lekko podłamałam. Lecę do dziewczyn i mówię „No nie no, laski, ja to muszę czymś zakryć, bo o, jak one mi się tu fatalnie układają”. Na co Hanka:
– JAKA TY JESTES GŁUPIA i się nie znasz! To się nazywa WIELBŁĄDZIA STOPA i wszyscy na to lecą!

No jeśli TO ma swoja nazwę i w dodatku wszyscy na to lecą – to w porządku. Jak tak, to tak. Wchodzimy w wiosne wielbładzia stopą.

Ale na przykład włosy.
W ogole nie mam pomysłu na włosy! Przydałby mi się jakis odpowiednik wielbłądziej stopy na głowie. Na razie kupiłam sobie niebieski szampon z chabrem do włosów blond i oczekuje tych eksplozji platynowych błysków.

Oraz obejrzałam wczoraj PUŁAPKĘ, bo mi Ewa kazała, i powiem szczerze – jako widz czuję się nabita w butelke, bo za dużo rzeczy pozostało niewyjaśnionych na końcu i to jest skandal! Idę pisać do reżysera.

14 Replies to “JA BYM JEDNAKOWOZ BYŁA OSTROŻNA”

 1. Wielbladzia stopa nie tyle wskazuje na to, ze wlascicielka nie ma majtek, co na to, ze ma duzo za ciasne spodnie w kroku:). I tez nie wiem, czy ktos na to leci;-)

 2. Wielbladzia stopa nie tyle wskazuje na to, ze wlascicielka nie ma majtek, co na to, ze ma duzo za ciasne spodnie w kroku:). I tez nie wiem, czy ktos na to leci;-)

 3. A ja nie o wielbłąach tylko o mrówkach …a właściwie o biedronkach. Bo moje biedronki domowe też pierdolą i nie wstają. KONIEC ŚWIATA JEST BLISSSSKI, BAAAARDZO BLISSSKI.

 4. Ej, wielbłądzia stopa to była w “Fashion Police” czy patrol już nie pamiętam, na kanale Club.
  I tego się nie zakrywa, chyba, że pod spodniami…
  Bo wielbłądzia stopa wskazuje na fakt, iż nosicielka spodni zapomniała majtek ubrać hihi 😀
  Znaczy, szybka w rozbieraniu będzie 😉

 5. a ja cie sobie wyobrażałam jako brunetkę 🙂

  a jesli wielbłądzia stopa to to samo co wielbłądzie kopytko, to ja nie wiem czy to tak wszyscy na to lecą
  🙂

 6. jak to z jakiego filmu!
  jak to!
  z filmu z nicolasem gdzie mial smutny lok i był zapowiadaczem pogody a jego tłusta corka nosila ubrania ze zawsze miala WIELBLADZIA STOPE

 7. Chcesz miec na głowie poduszkę i rozdwojoną racicę?
  Akurat jestem świezo po lekturze dla dzieci, o zwierzetach. 😉 Sporo się ucze będac mamą.:-) Więcej niż na studiach. Jesli chodzi o wielbłąda, to ja mogłabym mieć co najwyżej jego rzęsy. I mogę, tak jak on pluć, na wszystko.

 8. Przykro mi, że Was dobiję, ale wiosny nie będzie. Nie wyrobili z zamówieniem po prostu, ale już jest ok i TERAZ dopiero ma być zima. W Krakowie &!!@&$%#@ spadł śnieg.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*