26 Replies to “NATOMIAST”

 1. …zeby nie było juz niejasnosci! Eskimosi, Inuit, pierwotna ludność arktycznych obszarów Ameryki Północnej. Eskimosi zamieszkują Alaskę, arktyczne rejony Kanady, od Morza Arktycznego po półwysep Labrador, Grenlandię. Niewielka grupa żyje na Półwyspie Czukockim i Wyspach Wrangla. Posługują się językami należącymi do eskimoskiej grupy językowej.
  Starczy? ;P
  N. a moze Ty po prostu nie płyn tam teraz? co?

 2. uff sa jeszcze na tym swiecie prawdziwi mezczyzni.
  ps. powyzej karelii jest okreg murmansk administracyjny w federacji rosyjskiej, ale eskimosi w rosji hmm. ciekawe ciekawe.
  ps. pewnego dnia podrozujac po hiszpanii masowym srodkiem transportu dowiedzialem sie ze stolica Polski to helsinki a renifer to u nas jak u nich wino.

 3. oj tam, a ja sie pytam, czy Eskimos wie, ze w Polsce zyja Kaszubi? i ze jemy ziemniaki i chodzimy w walonkach tez? Hę?
  A Tobie to czasem nie chodzi o Jana Jakuba Kolskiego? ;D Czy aby na pewno? ;P

 4. …to B. wyjmie mleko z lodowki i wsadzi tam Eskimoske; nie, moze lepiej do zamrazalnika? jeszcze moze sie przyda na co [ta eskimoska], np. okna umyje albo co? A Eskimosa to niech N. tez przywiezie – w prezencie. A jak Go nie zechcesz to opchnie sie na allegro.

 5. Przyśle SMSa, bo wypada.
  A z “przyjacółmi” upije się z rozpaczy?
  Tak?
  Z drugiej strony Ty w tym czasie możesz pojechać do Wenecji.
  Albo do Paryża.

 6. Óóóóóóó. No to trochę KIEPSKO. Ale teraz będziesz mogła TO wypominać przez wszystkie nastepne rocznice, a to tez jakas WARTOŚĆ!
  🙂

 7. Baśka, ale powiedz tak szczerze… siedziałaś i odliczałaś dni do rocznicy, czy Ci się przypomniało przy okazji tego komunikatu? 😉

 8. nie on pierwszy i nie aż tak wyjątkowy w wyszukiwaniu adekwatnych dat planowanego urlopu, eh

  a nie sprezentuje Ci przypadkiem biletu na półwysep oraz wędki?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*