63 Replies to “WUALA!”

 1. ja juz paznokcie obgryzlam… i dalej nie wiem, gdzie to zdjecie! denerwuje sie, wrrr… jakies wskazowki? :o) HELP HILFE Rescue (jak to sie pisze? :P) ratuuunku…itd.

 2. a czekaj, czekaj…..czy tam gdzie diabel mowi dobranoc tez sie s- pelnia, czy jak?
  cholera moze u mnie byc calkiem na odwyrke jak wszsytko psiakosc!

 3. albo ja juz uciekam do madrych szkol…niech lepiej mnie oni wyedukujom bom jakas oporna i nic na to nie poradze, ze to i sio z naciskiem na sio , tymczasem bywajcie pajaczi sieciowe, do napisania

 4. jesoooooooooooo, co tez tu sie wyrabia pod nieobecnosc gospodyni…..tylko pamietajmy pozniej to acze…wybielacz nad wybielacze i wsio zniknie, czy nie?

 5. wielki szu (ja?) zostal wywalony bo LŻY NASZĄ HRABINIE. koniec kropka.

  zaraz komus przywale.

  (jutro pelnia, naprawde mnie nie wpieniajcie)

 6. a i owszem widziałam w piąteczek
  ale i teraz moge oglądac do woli jesli mnie najdzie ochota (i nie, nie, wcale nie skopiowalam na twardziela jakby sie kto pytal)
  powtórze za Tszecia- tromby jesteście …a nawet trombocyty 😉

 7. mysle, ze nie mamy wyjscia. trzeba qqlke czyms przekupic… QQLKA, CO LUBISZ? zrobimy zrzute i jakis maly prezencik Ci zrobimy. moze auto? dom nad oceanem? hektolitry wodki? a moze szanowna Pani Tszecia da sie przekupic?

 8. qqlka… ja nikomu, powtarzam NIKOMU nie powiem, ze masz to zdjecie… oczywiscie, jesli przeslesz mi je na mojego maila. A jesli nie… to zaczne KRZYCZEC!!! 😛

 9. qqlka… ja nikomu, powtarzam NIKOMU nie powiem, ze masz to zdjecie… oczywiscie, jesli przeslesz mi je na mojego maila. A jesli nie… to zaczne KRZYCZEC!!! 😛

 10. Atenszjon, atenszjon!! poszukuje kogos, kto nie boi sie wiezienia i wysle fote Barbarelli na mojego maila… Bo juz chyba nie mam co liczyc na powtorna publikacje, co???

 11. Nieeeeee…..!!!!!!!
  Ja nie widziałam! Myślałam. że się wyrobię, ale zaklinowałam się w trasie, bo 3miasto zaorali na amen.
  Tszecia plisss pokaż choć kAWAŁECZEK…

 12. jezuuuuu! Kaska! nastawilam sobie budzik na 4.45! ale mnie nie obudzil!

  wiesz GODZINY PUBLIKACJI BYLY W KONFLIKCIE Z CZASEM ALASKANSKIM!
  srodek nocy! no! miej litosc!

 13. 2004-09-24 13:36:39 | Coś tu się pozmieniało, a ja bym chciał wiedzieć gdzie jest to biuro, w którym jeszcze się można napić mniam atramentu

 14. chciałam tylko powiedzieć, że jeżeli kogo,ś ominie to wydarzenie niewątpliwie wielkie, to skopiowałam zdjęcie GWaizdy na dysk.

  Ale pst pst pst..

  :)))

 15. będzie ostro jak wróci – na wszelką wszelkość jakby zapadła się po tym pod ziemię i mielibyśmy nigdy już jej nie ujrzeć profilaktycznie zrobiłem sobie ctr_c – ctr_v na dysk twardy, a co :))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*