Czyhajace Zaluzje…

Wtorek, godzina 22.

Oddycham z ulga, bo wlasnie przestal grasowac kafelkarz, co prawda w miedzyczasie zatkal się brodzik, kaloryfery po “naprawach” dostaly astmy i gwizdza jak zraniony delfin, a także COS SIĘ DZIEJE NA PIECU (tak! Poprawna forma gramatyczna – NA PIECU! NA! Inaczej ŻADEN przedstawiciel klasy robotniczej nie zrozumie, o co chodzi) i woda lecaca z kranu ma amplitude 0 – 96 Celsiusa co 10 sekund. ALE CO MNIE TO OBCHODZI – jest 22, konczymy Gamze i wstawieni idziemy SPAC jak biali ludzie…

A OTOZ NIEKONIECZNIE! Bo czasem o 22 okazuje się, ze WLASNIE zaraz odwiedzi nas RODZONY OJCIEC. Przyjdzie z wizyta o 22 miedzy innymi dlatego, ze jest TOWARZYSKI i ponieważ posiada hiszpanska kielbase, która kupil, ale nie zje jej SAM bo mu przez gardlo nie przejdzie. I przyjdzie o 22 żeby się PODZIELIC HISZPANSKA KIELBASA czyli chorizo.

Ciekawa jestem, BARDZO ciekawa, kiedy od tego wszystkiego zrobi mi się tak, jak mojej Cioci, która rozmawiala z Panem Bogiem online przy pomocy zaluzji okiennych, a także w wieku 97 lat wydala się za maz. I ZUPELNIE nie przeszkadzalo jej, ze wybranek serca spoczywa na cmentarzu od dobrych 30 lat. Na szczescie, goscie zaproszeni na wesele (z ksiedzem wlacznie) okazali się tolerancyjni i nie zadawali glupich pytan o Pana Mlodego.

Ciocia nawiazala kontakt z Panem Bogiem kolo 90-tki, ale ZALOZE SIĘ ze nie odwiedzal jej OJCIEC Z KIELBASA o 22 we wtorki.
Obstawiam, ze zaluzje dopadna mnie w okolicach 35-tki…

7 Replies to “Czyhajace Zaluzje…”

  1. to i ja też- mój dziadek rozwodził się z jedna kobietą 3 razy, rozwodzili sie i hajtali się…i tak w kółko

    …a mama moja łowi ryby (uśmiechając się do sasiadów stojących na balkonach obok)przez balkon na prawdziwą wędkę

  2. Ojciec mego Ojca (czytaj : dziadek) wciągał na pierwsze piętro do mieszkania na ulicy Puławskiej (nie powiem gdzie, bo będę niedyskretny… ale blisko Warszawianki) motor typu WFM i tam ten motor odpalał… Ktoś lepszy?! 🙂

  3. ZGADZAM SIE!
    Bede Swiadkiem Koronnym w zwiazku z czym poprosze o DIADEM z napisem MISS WORLD, ewentualnie ZA ZAJECIE PIERWSZEGO MIEJSCA (zeby mnie zachecic do sportu).

  4. Ja nie wiedzialem, ze tak mozna!! Dobra to ja chcialem Wam wszystkim oznajmic, ze dzis sie zareczylem z Merylin Monroe. Nie mowilem wczesniej, bo wiecie to wyszlo tak NAGLE. W zwiazku z tym, chcialbym Cie Basiu prosic na swiadka. Hm?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*