SIE NABYŁA TA WIOSNA

 

Jak ja nie cierpię tego lodowatego wyziewu z klimatyzacji. Po prostu CZUJĘ, jak mnie obłazi legionella i spaceruje sobie po mnie. Radośnie.

 

Imieniny: Aron, Ciechosław, Gloria, Robert, Roberta, Serwacy.

 
PS. A jednak! Okazuje się, że mam predyspozycje genetyczne do bycia psychopatą: "Istnieją poza tym predyspozycje genetyczne – jak chociażby niski puls."
Bardzo ciekawy artykuł, niezależnie od mojego psychopactwa.

7 Replies to “SIE NABYŁA TA WIOSNA”

  1. świetny artykuł! Poprostu można łowić takie perełki! Nie wiem wiecie ale kobietom praktycznie nie przytrafia sie psycho i socjopatia?…w takim razie czemu połowa moich koleżanek jest tego żywym zaprzeczeniem, zwłaszcza na PMS-ie?

  2. To mi się podobało: “Kto dorasta w harmonijnej rodzinie, nie ma złych genów i nie spada na głowę, ten wedle wszelkiego prawdopodobieństwa nie stanie się mordercą.” Trzeba uważać na huśtawki.

  3. Jeszcze jak sie nadają!

    “Ale istnieją także kobiety, takie jak choćby Teresa Knorr. Była ona chorobliwie zazdrosna o swoje córki, bo były od niej młodsze i piękniejsze. Z tego względu karmiła je tonami makaronu z serem, żeby utyły – ale to jeszcze był ten “miły aspekt” jej działalności. Później jedną córkę spaliła, a drugą zastrzeliła.”

    A PMS-em?… O mamusiu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*