O MNIE

Moje wlosy wygladaja ladnie drugiego dnia po umyciu.
DRUGIEGO.

Bo PIERWSZEGO dnia po umyciu to nie wygladaja ladnie, tylko co najmniej DZIWNIE. Jest ich duzo i sa we wszystkich kierunkach naraz. Czesanie nie pomaga, tylko je STROSZY.

Wychodzi mi, ze jest na to jedna tylko rada: myc glowe zawsze PRZEDWCZORAJ. Proste, prawda?

0 Replies to “O MNIE”

  1. Z beczki nieowłosionej: Życzę ci częstych spotkań z kobietą idealną – piękną, inteligentną, pożądaną i ze wszystkimi innymi cechami, których tak jej zazdrościsz. Ucałuj ją ode mnie następnym razem, kiedy staniesz przed lustrem…pozdrawiam kobietę idealną w tobie, czyli Ciebie po prostu!

  2. A propos twoich włosów – moje mi stercza na wszystkie strony bez względu na to czy są umyte czy nie… Fajny ten twój blog – powiedz, właściwie dlaczego blogujesz? Moze i ja załoze bloga? :*

  3. Mam to samo. Tak wiec jesli pierwszego dnia musze jakos wygladac, to jedyne co pomaga to krem nivea. Niestey wtedy dnia drugiego nie sa takie ladne jak bylyby gdyby pierwszego byly brzydkie. Musze sobie zawsze caly tydzien pod tym katem rozplanowac. 🙂

  4. na kaszubach ROMANTYCY odplywaja razem z dzordzem klunejem na polow na mieczniki mamroczac pod nosem “rybitwy skrzecza, machasz synowi latarnika, slonce wschodzi, chlopcy sie uwijaja, Ty dowodzisz, jestes kapitanem kutra na mieczniki – czy cos moze sie z tym rownac?”

  5. moje najlepiej wygladaja w nocy poprzedzajacej drugi dzien po myciu.bo pierwszego sie strosza, a drugiego sa tłuse lekutko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*