INTUICJA vs GOTOWANIE

Mój nietuzinkowy znajomy (który uwaza, ze swiat od samego poczatku nosi w sobie zalazki absurdu, a także, ze czlowiek najlepiej uczy się dobrych manier spiac z dystyngowana kobieta) stwierdzil swojego czasu, ze kobieca intuicja to fikcja wymyslona przez Domagalikowa i jej podobne kolezanki.

Kucharz -twierdzil – ten to musi miec intuicje! I dlatego wsrod wybitych kucharzy brak kobiet.

Moim zdaniem, wyjasnienie tej sytuacji jest nieco inne. Kucharz nie moze miec wyobrazni, zeby sie scisle trzymac przepisu. Dlatego tak wielu mezczyzn dobrze gotuje.

Choc co do intuicji to się zgadzam – nie ma czegos takiego jak INTUICJA, to samo zdanie ma boska Agatha.

Niezaprzeczalnie natomiast istnieja HUMORY. HUMORY miewa każdy i sztuka wielka jest nie zwalac ich na ludzi… Cwicze, cwicze – ale ciagle nie potrafie… Może by tak kupic AKWARIUM na humory? I hodowac w nim glonojady antydepresyjne?…

A wczoraj szlam Marszalkowska i nie moglam przestac się usmiechac – ludzie się gapili, no bo IDZIE TAKA I SIĘ USMIECHA! Zamiast mieć mine “Wlasnie-umarla-mi-cala-rodzina-wraz-ze-zwierzetami-domowymi-i-padl-kon-sasiada”, jak to u nas w kraju jest PRZYJETE.

I co ja mialam tym ludziom powiedziec?… Ze jest SIEDEMSET na Gibonie?…

Jakie jest prawdopodobienstwo ze LUDZ odpowiedzialby “NO NIEE – A JAK wychodzilem to było dopiero 670!”?

0 Replies to “INTUICJA vs GOTOWANIE”

  1. Kurka, a o której szłaś tą Marszałkowską? Parę niczegowatych dziewczyn i to ho ho uśmiechniętych około szóstej po południu tam obejrzawszy, nie powiem :))

  2. Oznajmiła byś to publicznie to by się jeden z drugim burak dziwić przestał i być może zaczął uśmiechać. Po i ja powiem Ci, byłem przejęty tym, że przeszliśmy wszelkie rekordy wpisów (rekord jeden widziałem, ledwo ponad 200 wpisów).

    Tak jest – niech wpis będzie z Tobą!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*