EEEEEEEETAM…

Wiecie, dlaczego Adamowi i Ewie udało się rozpocząć ludzkość?…

BO NIE MIELI TEŚCIOWYCH.
Jakby mieli, to ohohoho. Do dzis byśmy się w charakterze pierwotniaków bujali w morzu.

Mamusia Adama skutecznie by synkowi wytłumaczyła, dlaczego Ewa to NIE JEST DOBRA PARTIA dla niego, poza tym i tak go zostawi. Mamusia Ewy natomiast by się obraziła, że nie przyszli na obiad.

Ja bardzo proszę ten weekend usunąć z mojego życiorysu całkowicie i do czysta. Naprawdę, bardzo uprzejmie o to proszę.

Podejrzewam, ze to wszystko przez to, ze KOSIARKA DO TRAWY PRZEJECHAŁA NASZA ROPUCHE – niezła rzeźnia, nie?… Co sobie o tym pomysle, to mi słabo.

I pogoda do dupy też.

0 Replies to “EEEEEEEETAM…”

 1. A ja mam bardzo fajną teśćiową!!!Nie wtrąca się nigdy, zawsze ma dobre słowo i ZAWSZE staje po mojej stronie, a nie po syneczka. Tak jest juz od 17 lat, i co Wy na to?
  Ale zeby nie było za różowo, to teść wyrabia normę wredności za ich dwoje i jeszcze trochę.

 2. I będa o nas spiewac takie PIEKNE piosenki, jak w Southparku:

  „Kyle’s mom’s a bitch, she’s a big fat bitch,
  She’s the biggest bitch in the whole wide world,
  She’s a stupid bitch, if there ever was a bitch,
  She’s a bitch to all the boys and girls.

  On Monday she’s a bitch
  On Tuesday she’s a bitch
  On Wednesday through Saturday she’s a bitch
  Then on Sunday just to be different,
  Shes a super king kong mega mega bitch!”

 3. Oooo! Moje drogie! Nas bedzie KAZDA TESCIOWA stawiała sobie za NIEDOSCIGNIONY WZÓR! Wzorzec z Sewr! Beda do nas przychodzic NA KOLANACH po nauki, a nasze publikacje („Jak skutecznie obrzydzic zycie nowej zonie twego syna w tydzień, nie wychodząc z domu”) będa miały nakład większy niż cała TRYLOGIA i Krzyzacy razem wzięci!

 4. tia.. ja też:)) musi spojrzec w kazde lustro na ulicy i na glos komentuje „jesus jaka ja jestem ładna”. stara sie byc w centrum uwagi i byc bardziej młodzieżowa niż dzisiejsze szesnastolatki. grrrr

 5. Też miałam teściową w weekend in my castle. Miała zostać do wtorku, ale chyba jej się aż tak nie spodobało. Dziś rano pierwszym pociągiem wyjechała.

  Nie powiem, żebym płakała i białą chusteczką powiewała na pożegnanie.

 6. ja myślę, że wystarczającym straszakiem dla potencjalnych zięciów/synowych w rodzinie będzie już sam fakt, że rozważając poślubienie któregoś z naszych dzieci, będzie ryzykował co najmniej cztery teściowe. na raz. w pakiecie 😉

  weź, zdzierżyłabyś? 😉

 7. horror!
  jakie to szczęście, że nie dożyję czasów, kiedy z satysfakcją będziecie o tym donosić codziennie na blogach 😛

 8. nie wiem czy to cie pocieszy ale tak se mysle….. O JAKIMI PIEKNYMI TESCIOWYMI MY BEDZIEMY CO?…. czerpiac przez te lata GARSCIAMI z pojawiajacych sie TU I OWDZIE wzorców. O jak pieknie bedziemy mogly zniszczyc zycie DLA WPRAWY ANAKINOWI a potem juz po mistrzowsku FRASISOWI sosko oraz calej reszcze pojawiacych sie w rodzinie latorosli!

 9. a moja twierdzi ze jestem zazdrosna o nią, oraz o wszystkie kobiety w jego życiu,a przede wszystkim byłe (troche to dziwne z uwagi na fakt ze jedną z wlasnej woli wiozlam 300 km na swieta do domu) ale tak… one zawsze maja racje

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*