O TYM, ŻE PAŃCIA CHWILOWO MA DOSYĆ

Trzęsie mnie wewnętrznie – czuje, że mam jakiegos WIRUSA. Wielkiego, spasionego, mlaszczącego wirusa, który siedzi mi w brzuchu, obżera się moimi organami wewnętrznymi i lada moment wyjdzie zdobywać świat przez moją klatke piersiową.

W dodatku wczoraj się spektakularnie WYWALIŁAM NA SCHODACH, więc dodatkowo bola mnie obite gnaty.

Tragicznie pilnie poszukuje zawodu, w ramach którego można zarabiac na zycie, leżąc codziennie w godzinach 14 – 16 w pachnącej kapieli z piana do sufitu i z książką. Na pewno w dobie wąskiej specjalizacji ISTNIEJE taki zawód – nie mówcie mi, że nie. Proszę mi w tej chwili znaleźć taką robotę. ALE RAZ. Pańcia się zmęczyła wstawaniem o wpół do szóstej jego mać.

PS. Hanka mówi, ze PSOKO – ona wie, co mi jest – mianowicie, NOSZĘ W SOBIE JAJA ALIENA. Ewentualnie druga opcja jest taka, ze to SAMICZKA ROZTOCZA która ZŻERA MNIE OD SRODKA. Uff! Kamien mi spadł z serca – bo juz sie bałam, ze to SARS.

0 Replies to “O TYM, ŻE PAŃCIA CHWILOWO MA DOSYĆ”

 1. Droga Barbarello!
  Mam do Ciebie pilne pytanie.
  Pamiętasz kiedyś podałaś na blogu adres strony, gdzie można było kupić takie różne śmieszne zabawki. Nie napiszę, że “dla dorosłych”, bo to wzbudzi niezdrowe zainteresowanie!
  Pilnie potrzebuję tego adresu. Nie powiem po co…
  Czy możesz mi pomóc?
  Pozdrawiam!
  Ps. Tak skromnie napomknę, że czytam Cię codziennie!

 2. Ja myslę, że w dobie nisz ekonomicznych z powodzeniem i spokojnie możesz taką specjalizację opatentować poprostu… ew. się zatrudnić jako tester płynów do kapieli i różnych wonności erotyczno eterycznych, w książeczce zakładeczka z tabeleczką po ilu minutach piana zaczyna zanikać, jak dobrze się pieni, ile pachnie, itd, testować organoleptycznie na całym ciele przecież trzeba, czy pozostawia uczucie świeżości itd… zresztą co ja Ci tutaj będę, pomyślunek masz nie od parady to trzeba cech może jakiś założyć :)))

 3. Dobrze, że Cię trzęsię wewnętrznie, a nie zewnętrznie i mam nadzieję, że to nie są drgawki przedśmiertelne. Ja bym nie przeżyla takich RANNYCH pobudek. Chyba bym nie zebrała wszystkich swoich kości, żeby móc się zerwać z łóżka o takiej porze. Na bank w dzień byłabym niekompletna. 😉

 4. He he- możesz zostac jeszcze nauczycielką. Zwykle o 14 jestem juz po pracy.
  Ale to grozi zamknięciem w wariatkowie tuz po trzydziestce.

  a moze to nie jaja aliena, tylko prozaiczna CIĄŻA???

 5. czujesz, że masz jakiegos WIRUSA. Wielkiego, spasionego, mlaszczącego wirusa, który siedzi ci w brzuchu, obżera się twoimi organami wewnętrznymi i lada moment wyjdzie zdobywać świat przez twoją klatke piersiową…

 6. MAM PLAN!
  Wyjedź do holiłódu, znajdź swojego uwielbianego aktora (np. k. reeves), zakręć się koło niego, i po paru miesiącach będziesz musiała narzekać na obrzydliwe zainteresowanie paparazzi swoja osobą.
  na kąpiele czas też się znajdzie 🙂

 7. a) kup wyspę na wodach exterytorialnych, konieczne tropiki, ew. klimat dość ciepły
  b) załóż plantację maryśki
  c) exportuj plony do krajów, w których jej konsumpcja jest dozwolona
  d) j.w. do krajów, które wykorzystują ją do produkcji środków przeciwbólowych

  sposób prosty i skuteczny

 8. Nie zrozumiałaś mnie…
  Panie w ten sposób zarabiające zapewne mają czas na kąpiele w pianie pomiedzy 14 a 16…
  No i zawód z tradycją, czyli prestiżowy…

 9. Nie, dziekuje za kochanke.
  Ledwo nogami powłócze, a jeszcze koło kochanki bym miała skakać?…

  (“Sofi z Mazowieckiego” – aaaaaaaaa!…)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*