O FRYZJERZE I OGLĄDANIU PORANKA

A któż to był u fryzjera?

Rzucała mi z wanny spojrzenia na zmianę błagalne („Zabierz mnie stąd i uciekajmy!”), zmiękczające („Ja bym ci nigdy czegoś takiego nie zrobiła. NIGDY”) oraz pogróżki („Poczekaj, w domu się policzymy”). Trochę się jeszcze nie odzywa, ale przynajmniej przestała się drapać i przynosić z każdego siusiu do domu zielnik polski na podwoziu. Aha, i ma takie słodkie wałeczki tłuszczu na dupie i bioderkach! Już niestety nie da się tego przykryć grubym futrem.

SZCZYPAWKA, ODCHUDZAMY SIĘ! (Od jutra, OK? Dziś ma padać i rozwalili nam drogę i chodnik, jeszcze wpadniemy do jakiegoś wykopu i zaleją nas betonem).

„The Good Fight” drugi sezon znajduję naprawdę niezłym, aczkolwiek w jedenastym odcinku Diane zapisuje się na Aikido, co mnie lekko załamało, nie ukrywam. DIANE! I ty Brutusie?… Mam nadzieję, że to taki chwilowy kaprys i szok związany z brutalnymi wydarzeniami wokół niej i że zaraz się wypisze i przywróci homeostazę. A na końcu odcinka prawie się popłakałam (ze śmiechu też).

Dziś o 5.25 byłam już po śniadaniu (DLA PSA) i po kawie (DLA N.). Droga Redakcjo, jak przestawić psu budzik, bo co prawda wiosenne poranki są piękne i tak dalej, ale wezmę i zwariuję.

 

14 Replies to “O FRYZJERZE I OGLĄDANIU PORANKA”

 1. No właśnie ona nie jest złośliwa ani wredna, tylko BARDZO GRZECZNA w tym wszystkim!
  Obudzi się i już nie śpi, ale absolutnie nie chce nas budzić. Tylko się jej nudzi.
  Więc sobie westchnie.
  Albo się przeciągnie.
  Albo przewróci się na plecy i się tarza (CICHUTKO).
  Albo liże łapę z nudów (z mlaskaniem!).
  Albo wstanie, zrobi dwa kółeczka i się umości z powrotem.
  Takie “ŚPIJCIE ŚPIJCIE JA JUŻ NIE ŚPIĘ ALE WCALE NIE PRZESZKADZAM!”, więc nawet nie mam się jak pogniewać, bo niby ZA CO?…

  Jak zachodzi przypadek bólu brzuszka i natychmiastowej potrzeby sikupy, to mnie (ZAWSZE MNIE!) trąca noskiem.

  • Mój kochany piesek, który umarł w styczniu, miał podobny zwyczaj. Jak była pilna potrzeba to trącała mnie noskiem albo łapką i lekko popiskiwała. Ale jak po prostu się obudziła to siadała mi nad głową i się PATRZYŁA. Intensywnie. Bez mrugnięcia. I weź tu człowieku śpij w takiej sytuacji.

 2. Good fight yes yes yes!!!! Diane w kostiumie aikido wyglada super!!!!I jeszcze bardziej ma powera 🙂 Uwielbiam te ich zapętlenia spraw i konflikty interesów klientów bądź prawników 🙂

 3. Moje koty robią pobudkę po 3 nad ranem. Budzą tylko i wyłącznie mnie, a są w tym tak wytrwałe*, że żadne ignorowanie nie wchodzi w grę. Tak więc wstaję, wrzucam coś do misek i dopiero dają mi spokój.
  Kotka szeleści, skrzypi czym się da i drapie karton (zawsze jakiś znajdzie!), kot włazi na biurko i zrzuca z półki nad nim różne pierdoły G. albo dla urozmaicenia wskakuje na półkę nad naszym łóżkiem i zrzuca nam na nogi książki.
  Potem idę jeszcze spać, ale nawet nie jestem w stanie gniewać się na nie.
  Właśnie odkryłam, że mnie wytresowały!

  *czyt. wredne, gigawredne, najwredniejsze

  • Taaa. Raz mi się śniło, że poszłam do dentysty z jakimiś strasznymi dziurami w zębach (dziurawe zęby śnić – wielkie bogactwo) i ten dentysta tak mi oglądał zęby i oglądał, aż nagle WTEM! Pocałował mnie w szyję. Obudziłam się z wrażenia i odkryłam, że to głodny i zdesperowany kot klepie mnie zimną łapą po szyi w nadziei, że połączę ten gest z problemem pustej miski.

   • Mój poprzedni kocur delikatnie głaskał mnie łapką po twarzy. Zakrywałam się kołdrą, to wykombinował i właził mi na pęcherz i skakał.
    Skąd koty znają anatomię człowieka???

  • Znam to. 3 kotki, pobudka o 5:00, sniadanie dla kotkow i drzemka dla mnie na kanapie, nie na lozku, bo z jakiegos powodu nie akceptuja, a na kanapie to dadza jeszcze pospac. A ja jak na pilocie, wdzieczna ze dadza w ogole jeszcze pospac. Czy to sie nazywa syndrom sztokholmski?

 4. Nie reagować!
  Fafika o takiej porze wypuszczam tylko wtedy, kiedy ma poważne rewolucje żołądkowe. Albo jest bardzo zakochany. Objawy są te same przy jednym i drugim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*