O, MOJE PLECY!…

 

No i się zrastamy. Zastrzyki robi Zebra, bez której nie wiem, co bym zrobiła, opatrunki robimy na spółę (mój mąż wtedy wychodzi z domu, więc dostał zaszczytny tytuł miękkiej fryty). Pies chodzi w golfie z białej gazy jak Słowacki albo młody Werter i generalnie już by sobie coś ukatrupił dla rozrywki, ale nierozrywkowi państwo pilnują i nie pozwalają z dziurą w szyi ganiać kotów po deskach.

Rok rozpoczęłam bardzo interesującą rozmową o larwach much plujek. Na protokole dyplomatycznym uczyli nas, żeby zawsze umieć dostosować small talk do okoliczności, a zatem skoro lecznica, puszczające szwy, martwica, to wydało mi się stosownym zagadnąć o tych larwach. No i się dowiedziałam MASY ciekawych rzeczy. Że tylko w serialach medycznych to tak uroczo wygląda, że przyjdzie sobie biały robaczek, zje martwą tkankę i będzie przepięknie. Tak naprawdę jest to podobno szalenie ohydny widok, jak powłażą w ranę i trzeba ją opracowywać. W całej lecznicy  tylko jeden pan weterynarz jest na tyle twardy, że bierze się za rany z muchami (za to podobno niestety nie jest w stanie dotknąć się do wrośniętego paznokietka, czyli każdy ma swoje słabości).

Plecy mnie bolą z nerwów i żałuję, że nie lubię wódki, bo bym zrobiła pół litra i padła nieprzytomna chociaż na pół dnia, a tak to co.

4 Replies to “O, MOJE PLECY!…”

  1. Najlepsze życzenia od mnie, Leona i Heleny, czyli mojej czterołapej rodziny. Będzie dobrze. A z tym piciem, to nie tak łatwo. Wiem, próbowałam ostatnio znieczulić się za pomocą tequili. Poupijalam towarzystwo i jeszcze musiałam ich do taksówki powsadzać.

  2. Szczypawka, jesteś najdzielniejszym i najwaleczniejszym Jamniorem nad Wisłą! Ciocia Ci obiecuje podrzucić co jakiś czas padlinkę do wytarzania, ale teraz ZDROWIEJ i bądź cierpliwa dla Dużych! Wszystko się szybko zagoi wiem to, bo miałam 13 lat taką waleczną Damę. Ogon i trzy w górę! Cmok w nos (jeżeli
    można) P.S. Mam nadzieję, że czasem zaglądasz na blog Dużej i przeczytasz to 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*