O ZAGADKOWYM KUCYKU

 

Z tą reklamą kontekstową na Facebooku, co wszyscy się jej boją, że muminki nas śledzą i kradną nasze wspomnienia i tożsamość, a później podsuwają reklamy ZŁOWIESZCZO, to jednak lipa. Dziś np. mam “VISIT NORTHERN NORWAY” – czyli gówno o mnie wiedzą, bo gdyby wiedzieli, to by podsyłali coś o Southern Africa. Albo o najbliższym wine bar. Har. Har.

Normalnie tak mnie swędzi ręka, że coś bym. Ale nie wiem co. Ale się rozglądam.

Ten detektyw – pijak z Irlandii mi nie podszedł. Trochę jest ZA BARDZO – że jak Irlandia, to wszyscy muszą chodzić pijani, a detektyw ma tylko dwóch przyjaciół na całym świecie, z których w pierwszym odcinku jeden ginie, a drugi jest mordercą. No LITOŚCI!…

Z rozpaczy oglądam pierwszy sezon Mentalisty (Van Pelt jest superpiękna) i mam taką refleksję – Jane kupił Teresie Lisbon na urodziny kucyka. Żywego. Co ona z nim później zrobiła?…

Aha, i może byśmy się zrzucili na nagrodę dla geniusza marketingu, który nazwał w sumie niegłupią i dość potrzebną małemu dziecku zabawkę edukacyjną “Garnuszek na klocuszek”?

 

11 Replies to “O ZAGADKOWYM KUCYKU”

 1. Zabawa dopiero się zaczyna po wejściu na ich stronę :
  Zabawki edukacyjne: nr 1 “Aktywne klocki”
  fisherprice.com.pl/index.php?k24,zabawki-edukacyjne

 2. Po tym co cytrynka napisała jestem już przekonana, ze w markietingu tamtejszem siedzi jakiś ostry SWINTUCH. Wymyśla co grubsze nazwy, w duchu rycząc ze śmiechu, widząc oczami wyobraźni jak rodzice będa to kupowali!

  • Wynalazek, o którym wspomniałam- należy jednak do kategorii “bieliźnianej”, a nie zabawkowej. Ale kreatywność marketingowca warta uwiecznienia.

 3. To na fali wymyślnych nazw i kreowania potrzeb młodych i niedoświadczonych rodziców- “daszek na ptaszek”.
  Nie wiem, jak wychowałam dwóch potomków płci męskiej bez tego wynalazku.

 4. Niezły z niego świńtuszek, hehe. dorzuce nagrodę dla pani śpiewaczki za styl idiotki. za każdym razem kiedy Wampirzak ją uruchamia, J. wznosi oczy do nieba. A Zośka juz się Małemu ograLa. typowy facet.

 5. Czyli nie tylko ja miałam niezbyt piękne skojarzenia z garnuszkiem? Dorzucam „krzesełko- uczydełko” tej samej chyba firmy – też czysta poezja.
  I dlaczego te wszystkie zabawki muszą brzęczeć, piszczeć i mrugać jednocześnie? Ciekawe czy ktoś badał wpływ takich edu-dzwońców na rozwój ADHD i brak muzykalności u dzieci.

  • Zapewne ten sam, jedna firma ma monopol na sprowadzanie zabawek fiszera.
   A robaki-bawiaki przyczepiły mi się do ogona i łażą za mną od wczoraj i gadają i łażą. ;>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*