O NASTROJU LETNIM

 

Wyjazd rozpoczął się doprawdy bardzo, bardzo sympatycznie. Na wyjeździe z Włocławka mijaliśmy piękna, zieloną łąkę. Na łące, centralnie, acz w pewnym oddaleniu, stała taksówka. Obok taksówki – wielki, goły facet, przodem do drogi, i się onanizował.

 

(Serdecznie pozdrawiam Włocławek).

 

Wysiedliśmy z samochodów.

– Ty… Widziałaś, tam zaraz za Włocławkiem…

– Naprawdę? TEZ TO WIDZIAŁAŚ?

– Jakie to szczęście, bo myślałam, ze mam halucynacje albo guza mózgu!…

 

Hanka mówi, ze w ten sposób Wszechświat chce nam cos przekazać. Cos bardzo ważnego. Tylko co. Hm.

 

Na miejscu mieliśmy do towarzystwa dwa psy. Jednego beagle i jednego kundla. Ale to takiego kundla, z wyglądu i zachowania, ze powinno się go utrwalić w Sevres jako wzorzec kundlowatości. Kundel z niegasnącym optymizmem żebrał o jedzenie, podczas gdy beagle, równie nieprzerwanie, próbował go przelecieć. Więc to chyba oczywiste, że kundel został nazwany Magistrem, a beagle – Prezesem.

 

Z ciekawszych tematów, to wynaleźliśmy sposób na produkcję dużych ilości antymaterii. Niedrogo. Wystarczy mianowicie podać amfetaminę mojemu mężowi i mamie Soso, chwilę odczekać, i ich ZDERZYĆ. Powstanie sporo antymaterii, w dodatku schludnie popakowanej w prezentowy papier z kokardkami.

 

Czyli jak zwykle – nuda. Nuda. Nasi cudowni mężczyźni (pieszczotliwie zwani „worami”) poszli na pomost łowić ryby, ale szybko wrócili, twierdząc, ze tu jest tyle samo ryb, co u Ewki w Strudze. Czyli dwie. Z tym, że chwilowo ich nie ma, gdyż są w Strudze. Z rozpaczy szybko wypili całą wódkę, jaka została i dopiero następnego dnia rano odkryli w zakamarkach lodówki jakąś smętną, niedopita butelczynę, której poprzedniego wieczora nie zauważyli. I prawie się nad nią popłakali z żalu.

 

Potrzebuje na lato jakiejś rozrywki, w związku z czym poprosiłam N. o zakupienie mi trzech sezonów „Criminal Minds”, a Zebrę – o dwa sezony „Dead Like Me”. Taki właśnie mam nastrój.

 

0 Replies to “O NASTROJU LETNIM”

 1. A może ten pan przemyśliwał po prostu scenariusz do filmu pt. “Uwolnić ptaka”??

  A jak widziało go więcej to może się okazać, że to ma być serial?

 2. No właśnie chciałam zapytac włocławian, czy to znana atrakcja z lokalnego katalogu, czy taki jednorazowy wybryk.

  A we Włocławku bywam, bo mamy tam fabrykie 🙂

 3. Ja też z Włocławka:) ..i mimo to, nigdy nie dane mi było widzieć “coś takiego”…pewnie tylko przejezdni mają sposobność.Zapewne dzięki takim widokom jeszcze nie raz wpadniecie do kujawsko-pomorskiego;)

 4. Ja też z Włocławka:) ..i mimo to, nigdy nie dane mi było widzieć “coś takiego”…pewnie tylko przejezdni mają sposobność.Zapewne dzięki takim widokom jeszcze nie raz wpadniecie do kujawsko-pomorskiego;)

 5. Ja też z Włocławka:) ..i mimo to, nigdy nie dane mi było widzieć “coś takiego”…pewnie tylko przejezdni mają sposobność.Zapewne dzięki takim widokom jeszcze nie raz wpadniecie do kujawsko-pomorskiego;)

 6. A ja właśnie zbieram szczękę z podłogi po całym 3 sezonie “Braking Bad”. Ale po to, żeby zrozumieć, o co tak naprawdę tam biega- trzeba obejrzeć również dwa poprzednie. Ale nie jest to czas stracony. Powalające…

  Wtajemniczonym polecam ostatnie 10 minut 9 odcinka 3.sezonu. Mistrzostwo świata…

 7. Miałem na myśli oczywiście te gejzery humoru, siklawy dobrego smaku i wodogrzmoty sztuki filmowej przez duże Sz, których już nie mogę się doczekać 🙂

 8. Wszechświat chce Was w ten sposób zapłodnić, ale nie wprost tylko twórczo. Zapewne w końtekście nowego scenariusza. Przy okazji była to alegoria mąk twórczych, które były waszym udziałem.

 9. Ale weź, skontaktujcie się z Wszechświatem i dowiedzcie się, o co mu chodzi, bo przekaz jakiś taki niejednoznaczny… Ten facet zwiastował upały czy spadek euro? A może wskazywał, skad nadejdzie koniec świata (wskazówkę miał, tak?) albo wzywał obcych do inwazji?

 10. “Jakie to szczęście, bo myślałam, ze mam halucynacje albo guza mózgu!…”

  To jest prawda – kobietą niewiele do szczęścia potrzeba :)))

 11. Cudny ,cudny,, dead like me” , i tez jest film, jakby zwienczenie calego jakze krótkiego serialu.

  a taki serial ,,Good wife ” znasz może,ponoc dobry ale jeszcze w robocie

  a tak po za tym to faktycznie,powiadasz wielki.. goły facet ,no,no
  i te psy,weż,splułam sie kawą:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*