WŁAM!!!

Oazajonalny.

Ale że ta… no… właścicielka zabroniła poruszać TEN temat, to postaram się państwo przeszłać informację SZYFREM. Po co, i w jakim celu włam.

Uwaga, nadję:

Przyszedł na świat w 1973 roku. Fiat 126p – zmontowany w Bielsku-Białej z włoskich części. Zmotoryzował Polskę i odszedł. Teraz, gdyby mógł, piłby szampana…

Kiedy wchodził do produkcji, przeciętny Polak musiał pracować na niego niemal dwa lata – odkładając całą pensję. Do tego potrzebne jeszcze były talon lub przedpłata. Cena? 69 tys. zł za podstawowy model. Wówczas na giełdzie nowy samochód kosztował nawet 120 tys. zł. Gwarancja na polskiego fiata 126p obowiązywała przez sześć miesięcy.

I choć w 2008 roku skończył 35, dziś "Maluch" przeżywa swoją drugą młodość. Pozytywnie zakręceni ludzie wyszukują i odnawiają te sympatyczne autka. Zasada jest jedna – im starszy, tym lepszy. "

no
to już kumacie, po co ten włam?
SKŁADAĆ ŻYCZENIA!

0 Replies to “WŁAM!!!”

  1. Ha! Moj komc bedzie 35, wiec jakoby najwiecej na te okolicznosc wart 😉 Czyli pomyslnosci wszelakiej, spelnienia marzen i stu lat w zdrowiu i szczesciu. Bez pajakow 😉

  2. Serdeczne zyczenia mnostwa pustych polek na ksiazki, ktore zapelnia sie milym dla oka widokiem (czekam na recenzje, dawno nie bylo)!

    Inne przyjemnosci wedle uznania 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*