DOBRA. POMOCY.

 

Nie wiem, co z ta wiosną. Moje mrówki jeszcze śpią, żadna nie wylazła bodaj na zwiady.

 

(Kto się kochał bardziej w gitarzyście Kajagoogoo, niż w Limahlu? My z  Hanką, to wiem, ale jeszcze ktoś?).

 

Potrzebuje ekskluzywnej kliniki odwykowej i to SZYBKO.

Albo informatyka, który mi na ten tychmiast zablokuje dostęp do stron Z BUTAMI.

 

Oraz bardzo proszę Hanki pracodawców, żeby nie robili zebrań. Bo jak Hanka idzie na zebranie, to ja mogę cos NIECHĄCY kliknąć, a pozniej się okaże, że kliknęłam kolejne balerinki (patrzyły mi w oczy i drżały takie smutne i samotne – PRZYTUL NAS).

 

Z drugiej strony, się wchodzi w linkę i pierwsze co się widzi, to klapki WHY NOT? I nie sposób się z tym nie zgodzić! Bo w sumie – why not?… Tylko dlatego, że miejsce nam się skończyło w szafie?… Tylko dlatego, że NA PEWNO NIE POTRZEBUJEMY nowej pary butów?… To maja być POWODY? Nie rozśmieszajcie mnie.

 

Dobra, zartowałam. Om, zen, henna, zadnych butów wiecej. Do końca (świata) przyszłego tygodnia.

 

Idę zagrać we flooda na iGoogle, żeby nie adoptowac kolejnej pary samotnych, drżących, wyściełanych czerwonym jedwabiem…

 

0 Replies to “DOBRA. POMOCY.”

 1. Na JAKOŚC butów DeeZee nie narzekam, oraz wyglądają dokładnie tak jak na zdjęciach (a czasem, jak wiemy, nie jest to takie oczywiste).
  Narzekam czasem na ich OBCASY (ale czego się spodziewać, jak się kupuje buty na 10cm obcasie) oraz na obtarcia (ale to trzeba było nie zakładac tenisówki Underground po raz pierwszy na goła stopę, nes pa?)

  A swietne gry z floodem włącznie tu:
  http://www.labpixies.com/

 2. butów nigdy dość! Podasz kilka wartych grzechu adresów? Wykupimy część towaru i dla ciebie nie zostanie wiele, więc jakoś się do tej terapii odwykowej przyłożymy :))

 3. Ja jako podła posiadaczka miliona butów wszelakiej maści podam Ci , szanowna maniaczko , jeszcze jeden adresik …Hmmmm, dobrze wiedzieć , że jest nas więcej , bo…w kupie raźniej , tak ???

  http://www.butyk.pl

  Mam nadzieję , że nie znałaś .

 4. Butów nigdy za wiele jak powiedziała kiedyś pewna milionerka zamykając garaż z 10.000 tysiącami butów:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*