HITY HANKI I INNE CIEKAWOSTKI

No ja nie mogę, Hanka to zawsze znajdzie TAKIEGO HITA, że ojapierdole. Tym razem znalazła Prof. dr inż Jana Pająka , który zajął się jednocześnie wyjaśnianiem ewolucji Boga, UFO na ziemi, jednolitej teorii wszystkiego, napędem magnetycznym, cudownymi uzdrowieniami oraz rozwiązywaniem kostki Rubika. NARAZ. W dodatku ilustrując wszystko własnoręcznymi zdjęciami.

Chyba do niego napiszę z prośba o zdjęcia UFO z jego autografem. Albo o zdjęcie Jana Pająka z autografem UFO.

Słaby jest?…

A mnie wkurwiają ekolodzy.
Jak mnie wkurwiają ekolodzy, to nie mam na to w ogóle słow.

Organizacje ekologiczne zajmują sie głównie organizowaniem bankietów charytatywnych, których efekt finansowy jest taki, że ginące pandy sa na koniec winne organizatorom jakies 200 tysięcy dolarów.

Ekolodzy i ekolożki wpierdalają sie na wszystkie możliwe konferencje dotyczące wszystkiego, gdzie najgłośniej gardłują i mają najmniej do zaproponowania. Do dzis pamiętam, jaka miałam ochote udusic Elizabeth z WWF na konferencji poświęconej zrównoważonemu rozwojowi, kiedy wszyscy już chcieli sobie iść, a ona napierdalała trzy godziny przez mikrofon, a pózniej zeżarła całego łososia z bufetu. W dodatku jak większośc ekologów ubrana była w najdroższy garniturek, ze skórzanym paskiem, a buty i torebkę miała z krokodyla.

Gdyby organizacje ekologiczne przeznaczyły swoje ciemne fundusze na schroniska dla psów, to każdy pies miałby własną manikiurzystkę i bekał z przejedzenia kawiorem.

Doprawdy, ze wszystkich ludzi na Ziemi wole już profesora Pająka niż ekologów.

Bardzo sie cieszę, ze Clarkson ma to samo (chociaż on ich nienawidzi za to, że szkodzą inzynierom. Ja mam tak samo z finansistami. Finansista to człowiek, który nigdy w zyciu nie stworzy niczego pożytecznego, tylko będzie ci zawracał dupę, żebyś dał mu do łapy swoje pieniądze, za co w dodatku będziesz musiał mu bardzo dużo zapłacić).

Skoro już jesteśmy przy wkurwianiu – to wkurwiają mnie ludzie, jeżdżący lewym pasem. Oczywiście, jada oni lewym pasem: maluchem, polonezem tranzytem, wartburgiem, rozlatującym się żukiem, fiatem 125 pe i nigdy nie przekraczają prędkości 50 km na godzinę, i nigdy, NIGDY nie zjadą na prawy pas, żeby przepuścić cały ogon samochodów, które jadą za nimi i trąbią, ponieważ a) nie mają lusterek wstecznych w swoich gratach, b) sa głusi, c) są niewidomi, d) sa nieprawdopodobnymi chamami, e) nie wiedzą jak zmienic pas lub włączyć kierunkowskaz, gdyż prawo jazdy ukradli.

Osobną kategorią pojazdów na lewym pasie są ciężarówki, które jadą konwojem na prawym pasie, przy czym jednemu sie nudzi, więc zjeżdza na lewy pas i zrównuje się z kolegą, żeby z nim pogadac przez otwarte okno.

Czterdzieści minut.

Wraca na prawy pas dopiero, kiedy korek na Katowickiej sięgnie Częstochowy, a policja przyśle helikopter, żeby sprawdzić, co to za masakra.

W dodatku boli mnie gardło od klimatyzacji.

Chyba odkryję jakis międzynarodowy spisek związny z MAFIĄ KLIMATYZACYJNĄ, na dowód tego, że na ziemi mieszka UFO. I mieszka w klimatyzatorach.

29 Replies to “HITY HANKI I INNE CIEKAWOSTKI”

 1. Taaa, coś musi być w tym Pająku, bo gdy chciałam przejrzeć stronę o kosmitach to mi się firefox wysypał ;]
  KOSMICI!!!

  ;]

 2. “Kliknij “X” lub “No” jeśli sabotażująca plansza rzekomych błędów usiłuje przeszkodzić w oglądnięciu tej strony.”

  Omatkoicórko, ja nie mogę tego czytać, bo co dwa zdania umieram ze śmiechu. Czy to też sabotaż? Na stronie p. Pająka oczywiście.

 3. Nie na temat – ja wczoraj o mało nie spowodowałam wypadku, gdy ciemną nocą wiozłam swoje dziatki i nagle w ciszy rozległ sie zatrwozony głos mojej córki: “Mamo, w tym samochodzie jest zwierzę”! zamiast patrzęc przed siebie odwróciłam się do tyłu spodziewając się w aucie conajmniej myszy, szczura, ale to nie był nawet pająk. Tylko mały robaczek.
  P.S. Z tymi skręcajacymi bez kierunkowskazu to się zgadzam. Bardzo to nie fajne w każdej sytuacji, taka niekomunikatywna jazda, fu.

 4. Cos nie chce mi sie jednakowoż wirzyć w tę ekolożkę w torebce and butach z krokodylej skóry….. AŻ TAK to one/oni nie przesadzają. No, chyba, że ty…. 😉

 5. jeśli masz mocny żołądek i nie wizualizujesz czytanego tekstu to możesz przeczytać “chemię”.Ja nie dałam rady .

 6. jeśli masz mocny żołądek i nie wizualizujesz czytanego tekstu to możesz przeczytać “chemię”.Ja nie dałam rady .

 7. jeśli masz mocny żołądek i nie wizualizujesz czytanego tekstu to możesz przeczytać “chemię”.Ja nie dałam rady .

 8. jeśli masz mocny żołądek i nie wizualizujesz czytanego tekstu to możesz przeczytać “chemię”.Ja nie dałam rady .

 9. nie no Pajak jest wielki! bereciki z glow!!!

  ps. moj szanowny malzonek jest finansista i tez mnie pernamentnie wkurwia, teraz juz wiem dlaczego…

 10. Pajak moze ma dziwne spojzenie na swiat ale jego teoria na temat telekinezji i przeciw-swiata jest bardzo intrygujaca i jezeli prawdziwa bylaby wstanie wyjasnic kilka zagadek zwiazanych z teoriami kwantowymi.

 11. barDzo podoba mi sie twoja wyuPOwIEdZ Jest BarDZO blOgOWo ROZWiniEta I nApRaWdE rZEtelnie napisaNA, widaC WYKAZUJeSZ sie iNtelIGeNcjA pONAD mIArE TwOJegO wieku, przEpraSzam Ze TaK PIsze aLE BArDZO CHciaLEm byc blOGERsem I KOFFac WaSsS wSzsYstKIcH mAm nazdIEjE zE Mi TO POPROstu WYBAczYcIe JA w GLEBI sErcA niE JEstem zlY popRoStu KoFffFfAm cALY SwiaT I bLoOOOOgi i tAKIe SPRawY DAmSKO MESKIE O KTORych Z baBCIA niE DA SIE POrOZmawIAc, NaprAwDe koffAnI jEsTEsCie ZaaAAjeFaNiAscI i nIGDY bYM waS BlOoOoOooGERSIkow kochANYch Na INkoGO w SwiECie NIE zAMIEnIl, PSiAPSiolY MOje KOfFANe

 12. Aaaa! Pojutrze jest wielki zjazd totalistów we Wszewilkach! Niech tam ktoś pojedzie i opowie. Najlepiej Ty i Hanka, bo ja jakoś lepiej rozumiem Wasze wersje świata.

 13. Czytam właśnie o sabotażowaniu wszystkiego przez UFOnautów. Już wiem, dlaczego mi wczoraj w czasie czytania biografii Pająka wysiadł na dwie minuty prąd. Sabotażowali mnie!
  Chyba jestem bliska odkrycia Teorii Wszystkiego.

 14. Dziżys, ja mam na półce obok siebie KSIAZKE PROFESORA PAJAKA I JEGO BRATA, AAAAAAA!!!! Myślisz, ze z niej wypełznie jakiś podmieniec? Osz.

 15. jeszcze lewym pasem jadą często takie dziunie, co to za 326km skręcają w lewo i się już USTAWIAJĄ DO SKRĘTU.

  jak również wkurwiają mnie tacy, co ustawiają się na skrzyżowaniu na lewym pasie, który służy do skrętu w lewo LUB jazdy prosto i ja się ustawiam za nimi, bo na prawych ciasno i w momencie zmiany świateł na zielone ten przede mną MYK włącza kierunkowskaz, że będzie skręcał w lewo. Po czym stoję za nim, póki nie uda mu się skręcić. Jakby, palant, nie mógł mrugać wcześniej, to bym się za nim nie ustawiła, nie?
  Uf
  wiem, że długie, ale strasznie mnie to wkurwia. Kedyś wyjdę i walnę z bańki takiemu dowcipnisiowi.

 16. Aaach! Pamiętam prof. dr inż. Pająka z jednej audycji w Trójce, do której nie został bynajmniej zaproszony, lecz zadzwonił w trakcie, żeby opowiadać o swoich odkryciach. Audycja była o tematyce bożonarodzeniowej, więc oczywiście musiał podzielić się odkryciem, że Jezus tak naprawdę był kosmitą, przysłanym w UFO… Potem znalazłam jeszcze jakąś jego książkę, gdzie twierdził m.in., że dowodem na loty międzygwiezdne w czasach starożytnych są muzułmańskie minarety, ponieważ kształtem przypominają rakiety. I różne inne ciekawe rzeczy też wymyślał…
  Nie ma to jak ludzie z pasją 😉

 17. Na lewym pasie jeżdże także ja. Przyzwyczajona, bo tak jeździłam za dawnych czasów, gdy każda przejażdżka samochodem była wyścigiem. Teraz mam dzieci, nigdzie się nie spieszę, a na tych prawych pasach są obrzydliwe koleiny, wolne żuki, pijani rowerzyści i sprzedawcy jagód. A, i ci co nieprzytomnie wyjeżdzają z dróg podporządkowanych. Dziękuję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*