„NAD SKIERNIEWICAMI KRĄŻYŁ SĘP PŁOWY”

Zasuwamy jak dzikie, krew nam oczami leci.
Jak będę miała wolniejsza chwilę, to musze napisać traktat na temat „Dlaczego mężczyźni chlapią”, bo coraz bardziej mnie to fascynuje.

Kurczak kung pao melduję posłusznie, iż nie zachwycił mnie (jak Słowacki). To był z tej paczki Kamisa do potraw orientalnych. Wole mojego dobrego, starego kurczaka curry ze świeżym imbirem.

A poza tym czytam „Dom” – taki nowy thriller, wyszedł teraz niedawno.
Matko kochana, jaka pojechana książka. TAK MEGA DZIWNA, że „Inni” przy niej to Mapet Szoł. Na razie kompletnie nie kumam, co tam się dzieje.

Dobre horrory z egzorcyzmami ktos zna i mógłby polecić?… Bo Carnivale nam się skończyło.

0 Replies to “„NAD SKIERNIEWICAMI KRĄŻYŁ SĘP PŁOWY””

  1. Carnivale obejrzeliśmy z M. duszkiem.
    Teraz na świeżo jestem po “Jericho”. Inny gatunek, sci-fi raczej, ale wciąga. Polecam! Mogę się podzielić jakby co.

  2. masz racje, a jeden taki to u mnie chlapie na koszulki,jak jakis dzieć,bywa ze i na portki, a ostatnio to poszedł na całosc i chlapnął olejem samochodowym na portki,koszulke i zimową kurtkę i jeszcze podłoge na strychu,ale jechało!!!!

  3. Z wanny chlapią. Ja myślę, że oni potrafią nachlapać z wanny nawet, kiedy mają tylko kabinę prysznicową. Ba! Potrafią nawet, kiedy nie ma wody. I konsekwentnie nie widzą, że nachlapali. Ślepota wodna.

  4. nieustający horror z egzorcyzmami nadaje – o ile się nie mylę – regionalna telewizja. nie jestem na bieżąco z programem, ale zdaje się, że dość blisko się to pokrywa z obradami na Wiejskiej…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*