„CZY MOŻNA PRZESPAC SIĘ W PRACY?”

(pytanie brzmi – tylko z kim?…)

Otoz Szczypawka nie prowadzi bloga. Przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo (fajny musi być taki blog jamnika: „Wstalam rano, zjadlam wielka miske kurczaka z ryzem, nasikałam w korytarzu, hyhy. Ide na podworko, może dorwe jakiegos kota. Już się nie mogę doczekac kolacji”).

Powrot do pracy był taki sobie, ale na szczescie po południu znalazłam na Kozaczku zdjecie Joanny Brodzik z wczesnej młodości, na którym ma wąsy, wiec w sumie dzień pozwoliłam sobie zaliczyc do udanych.

Chwilowo 98% mojej uwagi zaprzata Dexter.
Taki serial o przesympatycznym seryjnym mordercy (ale z zasadami!), w którym gra ten miły psychopata z „Six Feet Under”. Zostal mi tylko jeden odcinek, bardzo będzie mi Dextera brakowalo. Bardzo.

Natomiast dzwonie wczoraj do Hanny z dosc wazkim problemem (czy powinnyśmy zarejestrowac nasza działalność pod nazwa „Podłe Suki z Ograniczona Odpowiedzialnością”, czy tez, zgodnie z jej sugestia, ze w tym wieku to już w sumie co nam szkodzi „ PODŁE SUKI Z NIEOGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA I *&^UJ”).

Odbiera Hanka:
– TYYYY słuchaj… jaki mi program teraz leci na jednym kanale… Amerykańskie reality szoł – wielkie grubasy robią sobie lewatywe ONLAJN! I opisują wlasnymi słowami, co z nich wylecialo. NADAL NIE CHCESZ MIEĆ TELEWIZJI?…

No nie chcę.
Amerykańskie grubasy robiące sobie lewatywe sa spoko, ale obawiam się ze mogłabym nie przeżyc WIADOMOŚCI albo DZIEN DOBRY TVN.

14 Replies to “„CZY MOŻNA PRZESPAC SIĘ W PRACY?””

 1. w pracy można się przespać np. z woźnym (cieciem). Będzie sie miało dostęp do kluczy (pracowych) o każdej porze dnia i nocy.
  a poza tym dzien dobry tefałen śmierdzi.

 2. Bardzo proszę miłe panie o wskazówki – mam dwie pary butów EMU, jedne są z solidnego kożucha, drugie z zamszu podbitego wełną. Fakt, że różniły się ceną i to pewnie jest głównym wskaźnikiem… Jak poznać przy zamówieniu z którymi ma się do czynienia? Pozdrawiam, P.

 3. moja suka we wczesnym szczęnięctwie, gdy zostawala sam w domu, gramoliła sie na ławe pod oknem, noskiem rozchylała firanke i gapiła sie przez okno jak w telewizor (miała zadatki na poduszkowca). mój Stary widząc ją z dworu strwierdził, ze wygląda jak Edyta Wojtczak, tylko jeszcze ma włosy za krótkie.

 4. na tym zdjęciu to ta Brodzik wygląda zupełnie jak Janczar K. w “przepraszam, czy tu biją”
  może to jakaś podróbka? ;o)))

  a jeśli chodzi o realityszoły, to ja czekam aż zaczną pokazywać śmierć na żywo – chyba już do tego niedaleko…

 5. O matko, jak ty nic o zyciu nie wiesz. W dzien dobry tvn pokazali, jak sie Wisniewski z ich troje wygruzil na plecy. A HAMERYCE. Czaisz? I to byl nius dnia.

  Ze juz nie wspomne o Mtv i programie “chce miec znana twarz”. I mlodzi amerykanie robia sobie operacje plastyczne zeby sie upodobnic do swojej ukochanej gwiazdy. Glownie laski. I glownie sie odsysaja i robia sobie cyc F. Ale byl jeden transeksualista co sie robil na Lopez. Czad 🙂

 6. powiedzmy sobie szczerze – srali na sitko i podnosili takie wielkie zielone gluty i mowili O TO MI Z DUPY WYPADLO. dosłownie tak

  kocham tv
  kocham ameryke

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*