„CZY MOŻNA PRZESPAC SIĘ W PRACY?”

(pytanie brzmi – tylko z kim?…)

Otoz Szczypawka nie prowadzi bloga. Przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo (fajny musi być taki blog jamnika: „Wstalam rano, zjadlam wielka miske kurczaka z ryzem, nasikałam w korytarzu, hyhy. Ide na podworko, może dorwe jakiegos kota. Już się nie mogę doczekac kolacji”).

Powrot do pracy był taki sobie, ale na szczescie po południu znalazłam na Kozaczku zdjecie Joanny Brodzik z wczesnej młodości, na którym ma wąsy, wiec w sumie dzień pozwoliłam sobie zaliczyc do udanych.

Chwilowo 98% mojej uwagi zaprzata Dexter.
Taki serial o przesympatycznym seryjnym mordercy (ale z zasadami!), w którym gra ten miły psychopata z „Six Feet Under”. Zostal mi tylko jeden odcinek, bardzo będzie mi Dextera brakowalo. Bardzo.

Natomiast dzwonie wczoraj do Hanny z dosc wazkim problemem (czy powinnyśmy zarejestrowac nasza działalność pod nazwa „Podłe Suki z Ograniczona Odpowiedzialnością”, czy tez, zgodnie z jej sugestia, ze w tym wieku to już w sumie co nam szkodzi „ PODŁE SUKI Z NIEOGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA I *&^UJ”).

Odbiera Hanka:
– TYYYY słuchaj… jaki mi program teraz leci na jednym kanale… Amerykańskie reality szoł – wielkie grubasy robią sobie lewatywe ONLAJN! I opisują wlasnymi słowami, co z nich wylecialo. NADAL NIE CHCESZ MIEĆ TELEWIZJI?…

No nie chcę.
Amerykańskie grubasy robiące sobie lewatywe sa spoko, ale obawiam się ze mogłabym nie przeżyc WIADOMOŚCI albo DZIEN DOBRY TVN.

0 Replies to “„CZY MOŻNA PRZESPAC SIĘ W PRACY?””

 1. w pracy można się przespać np. z woźnym (cieciem). Będzie sie miało dostęp do kluczy (pracowych) o każdej porze dnia i nocy.
  a poza tym dzien dobry tefałen śmierdzi.

 2. Bardzo proszę miłe panie o wskazówki – mam dwie pary butów EMU, jedne są z solidnego kożucha, drugie z zamszu podbitego wełną. Fakt, że różniły się ceną i to pewnie jest głównym wskaźnikiem… Jak poznać przy zamówieniu z którymi ma się do czynienia? Pozdrawiam, P.

 3. moja suka we wczesnym szczęnięctwie, gdy zostawala sam w domu, gramoliła sie na ławe pod oknem, noskiem rozchylała firanke i gapiła sie przez okno jak w telewizor (miała zadatki na poduszkowca). mój Stary widząc ją z dworu strwierdził, ze wygląda jak Edyta Wojtczak, tylko jeszcze ma włosy za krótkie.

 4. na tym zdjęciu to ta Brodzik wygląda zupełnie jak Janczar K. w „przepraszam, czy tu biją”
  może to jakaś podróbka? ;o)))

  a jeśli chodzi o realityszoły, to ja czekam aż zaczną pokazywać śmierć na żywo – chyba już do tego niedaleko…

 5. O matko, jak ty nic o zyciu nie wiesz. W dzien dobry tvn pokazali, jak sie Wisniewski z ich troje wygruzil na plecy. A HAMERYCE. Czaisz? I to byl nius dnia.

  Ze juz nie wspomne o Mtv i programie „chce miec znana twarz”. I mlodzi amerykanie robia sobie operacje plastyczne zeby sie upodobnic do swojej ukochanej gwiazdy. Glownie laski. I glownie sie odsysaja i robia sobie cyc F. Ale byl jeden transeksualista co sie robil na Lopez. Czad 🙂

 6. powiedzmy sobie szczerze – srali na sitko i podnosili takie wielkie zielone gluty i mowili O TO MI Z DUPY WYPADLO. dosłownie tak

  kocham tv
  kocham ameryke

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*