1… (I WISH YOU THE MERRY, MERRY CHRISTMAS)

Mówi się, że zwykle człowiek życzy drugiemu tego, czego sam pragnie (oprócz oczywiście przypadków, w której życzy temu drugiemu żeby go #*&%^ oraz &^%!#&, zazwyczaj gdy obaj siedza za kierownicą i znajdują się na tym samym odcinku drogi).

Takoz chciałabym życzyc w te święta spokoju i miłości, takiej prawdziwej.
Kto nie wie, co to prawdziwa miłośc, niech usiądzie wygodnie przed kominkiem i przytuli do siebie czteromiesięcznego szczeniaka. To uczucie, które nas wtedy ogarnie, jest właśnie tym, co się czuje cały czas, kiedy ta prawdziwa miłość nas dopadnie.

Oraz chciałabym życzyc wszystkim WYSPANIA SIĘ. To już ewidentnie projekcja moich marzeń:

„Wczoraj wracałam z imprezy o godz. 6.30 taksówką.
Była noc. Głęboka noc. I jakoś dziwnie dużo ludzi na ulicach, samochody, wszyscy tacy jakby w kształcie zombie. Pomyślałam sobie, że pewnie moja Basiunia już dojeżdża do pracy. I pragnę ci baśka powiedzieć – klękam przed tobą na kolanach. Szanuję cię i podziwiam.
Za to wstawanie o tej porze pójdziesz do nieba, choćbyś nawet trzy staruszki zabiła (nie teściową – to by była okoliczność łagodząca). I ich małe pieski szczeniaczki, do czego oczywiście nigdy nie będziesz zdolna.”

( © Trzecia)

To do wtorku.
🙂

19 Replies to “1… (I WISH YOU THE MERRY, MERRY CHRISTMAS)”

 1. No to wszystkiego najlepszego! ja mam 2 prezenty na krzyz i tak musze do nich “cos” dokupic i kilkanascie godzin i dalej w pracy!
  wiec zycze latwych prezentow i radosci z byle czego

 2. ja sie absolutnie musze zgodzic, jak po trzech dnaich poszukiwan torebki dla babci, ja wreszcie dorwalam, zaplacilam majątek poczułam, że niniejszym mogę się poczuć świątecznie…przede mną jeszcze podróż do domu….niech mnie wszelkie moce i wszyscy święci mają w swojej opiece

 3. ja sie absolutnie musze zgodzic, jak po trzech dnaich poszukiwan torebki dla babci, ja wreszcie dorwalam, zaplacilam majątek poczułam, że niniejszym mogę się poczuć świątecznie…przede mną jeszcze podróż do domu….niech mnie wszelkie moce i wszyscy święci mają w swojej opiece

 4. A ja życzę Miłości i Szaleństw. Na więcej życzeń nie pozwala mi antytalent życzeniowy. Coż, tak naprawdę jeszcze jestem zombi. 😉 Pozdrawiam wszystkich.

 5. A ja życzę Miłości i Szaleństw. Na więcej życzeń nie pozwala mi antytalent życzeniowy. Coż, tak naprawdę jeszcze jestem zombi. 😉 Pozdrawiam wszystkich.

 6. cholibka, człowiek idzie na weekend a wróci po już świętach:( Niech te dni się cudownie wydłużą i niech szczęśliwie trwają tak długo jak zechcesz:)

 7. tez jestem dzis w pracy, pociesze Cie :/ wiem, co to za pociecha, pocieszylabym gdybym powiedziala, ze mozesz isc do domu

  no ale juz niedlugo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*