COKOLWIEK BĄDŹ

Odnotowuję, iż jeśli chodzi o prezenterki TV (z przyczyn dla mnie niepojętych upierające się zwykle, by nazywać je „dziennikarkami”), to najwyraźniej ostatnimi czasy podstawowym kryterium ich wyboru PRZESTAŁ być polip w nosie i / lub rozdwojone podniebienie. Teraz komisja oceniająca stawia najwyraźniej na asymetrię, a konkretnie – JEDNO OKO MNIEJSZE. Nie wiem, dlaczego, ale wszystkie wyglądają jak zdejmowane obiektywem typu rybie oko. Małe łebki, postrzępione włoski i JEDNO WIELKIE OKO łypiące do kamery, drugie mniejsze gdzieś w tle. Szalenie intrygujące.

Poza tym, obejrzałam wczoraj arcydzieł „Nigdy w życiu”. I tak, przez pierwsze pół godziny podskakiwałam entuzjastycznie na fotelu i mordowałam N. (który sobie w spokoju ducha upychał wędki do tekturowej rury): „Ty, ale patrz. Weź, no weź patrz, polski film a jaki fajny, co nie? O popatrz, jak fajnie zrobiony. Zobacz, jaka Stenka ładna, nie? Tyyyyyy, fajny film, nie?”. Po pół godzinie pierwsza euforia mi minęła i zaczęło troche zgrzytać (jasne, za 100 tysięcy domek Missoni na zalesionej działce nad rzeką, urządzony jak restauracja Gesslerki, my ass!). Po godzinie całkowicie się rozlazł w szwach, no i tak, to, panie, z tą polska kinematografią. Pomysłu i Stenki wystarcza na pierwsze pół godziny, ale co dalej, co dalej?

Pogoda na sobotę: 17 stopni i leje. No i weź tu się człowieku nie denerwuj.

0 Replies to “COKOLWIEK BĄDŹ”

  1. tak tak – zacznie padac po 19 JAK JUZ WSZYSKIE PADNIEMY POD STOL, baska nie zapominaj ze mamy zebranie w kiblu LEJDIS plus jeden karton wina.

    a jesli chodzi O KOSCIOL jako oficjalna rzeczniczka tego slubu, co sie na nia sama powolalam, o wlasnie teraz, informuje iz od kiedy po wrzuceniu do kosciala przez anne BUTA jebutnal piorun, chwilowo nie korzystamy z takich przybytków

  2. Nie pękaj, nie będzie padało. Może sie troche chmurzyć i wiać ale nie będzie padało. W najgorszym razie zacznie co nieco padac wieczorem, po 19 tej.

  3. No, żeby tylko Pan młody nie westchnął sobie jeszcze pod nosem “…a na domiar złego jeszcze pada…”

    Zorientowani w sprawie mówią, że jak na ślubie pada deszcz – to będzie to szczęśliwe małżeństwo.
    Będzie dobrze – co ma nie być, co nie?

  4. Baśka, a Ty powiesz GDZIE ten ślub w ta sobotę? Bo wiesz, może ktoś chciałby tak tylko PRZYPADKIEM przechodząc zajrzeć do kościoła…?:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*