MUSZE SIE WYSPAC, BO MI ODWALA

Wczoraj wieczorem kapitan Kirk musial się warpowac w przeszłość, żeby przewieźć do 23 wieku wieloryba humbaka. Humbaki jako jedyne stworzenia na Ziemi mogly bowiem odpowiedziec na sygnaly sondy, która niejako przy okazji wlasnie zaczynala niszczyc Ziemie do imentu.

Naprawde, chyba zaczne inwestowac w Star Treki. Piekne kino.

I w ogole mam wizje, ze moglibyśmy wypuścić polskiego Star Treka o inwazji kosmitow na Ziemie – ale takich potwornych kosmitow, strzykających żółtozielonym jadem, od którego wszystko zamienia się w rozplywajaca się galarete. Nic na nich nie dziala, normalnie nic. Smok Wawelski to przy nich betka. Grupa największych zdolniachow z całego swiata wpadla na rozpaczliwy pomysl – ostatnia deske ratunku – i polecaja Kirkowi warpowac się do Polski, na początek XXI wieku. Kirk się warpuje i przywozi zbawcow ludzkości.

(przerwa na reklame, czyli na siusiu)

Po przerwie dowiadujemy się, kto jest tajna bronia wszechświata. Zorganizowano mianowicie dla kosmitow Kolo Fortuny, prowadzone przez Ibisza, w którym literki odwraca Mlynarska! Malo który kosmita zdołał ujsc ze studia z zyciem; niedobitkow dopadala Grazyna Torbicka i przeprowadzala z nimi blyskawiczne wywiady w jezyku wloskim. Projekt zakończył się całkowitym sukcesem – zwloki kosmitow spakowano do torebek po chipsach i wyslano do konstelacji Aldebaran. Cala ludność na kuli ziemskiej, placzac ze szczęścia, odśpiewała wspólnie „Zycie, zycie jest nowelą”. Wszyscy są pijani ze szczęścia i nie zauważyli jeszcze, ze przywleczeni szołmeni nie mają zbytniej ochoty wracac… – i tu w kadrze szatański chichot naszych gwiazd TV i zbliżenie na przerazona twarz dzielnego Kapitana Kirka. Kurtyna.

Dobra. Musze się odwarpowac do pracy.
Z Wulkańskim pozdrowieniem.

0 Replies to “MUSZE SIE WYSPAC, BO MI ODWALA”

  1. te z kaptajnem kerkiem sa klasyka, ja lubielem takze te z łysym kaptajnem żą luk pikardem, ktory mowil “mister dejta: predkosc łorpowa prosze” i “enerdżajz”

  2. Matko kochana, JAKI WSTYD…
    Przepraszam, Tomek. Nie mam nic na swoje usprawiedliwienie, mozesz mnie zabic.

    Zamowilam “GALAXY QUEST” 🙂

  3. Aldebaran to nie konstelacja tylko gwiazda w konstelacji Taurus. Boże, kapitan Kirk bedzie sie w grobie przewracał jak umrze…

    warp…….

  4. Kirkowi po warpowaniu się do Polski natychmiast nawaliłby błędnik czasoprzestrzenny, otrzymałby bowiem totalnie sprzeczne dane: z komputera, że jest wiek XXI, z obserwacji, że to średniowiecze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*