ŻUŁA WIANKI I RZUCAŁA JE DO FALUJACEJ WODY

Nie podoba mi się nowe Megane, które wyglada ROPUCHA nadmuchana przez slomke wsadzoną do tyłka – rozlazi się w szwach. I nie chrzanic mi tu o samochodach wielobryłowych, bo Multipla bardzo mi się podoba, chociaz wyglada jak rozmnażające się drożdze. W powiekszeniu.

Nie podoba mi się reklama wafelkow GRZESIEK – “JEDZ GRZEŚKI – BĄDŹ RZEŚKI” – no kurwa… Chyba cala wataha kreatywnych spedzila nad tym haslem ostatni kwartal. Mam nadzieje, ze będzie to ostatnie haslo, jakie wymyslili.

Nie podoba mi się moja GLUPOTA, która spowodowala, ze zostawilam otwarte okno po mojej stronie w Kojocie… Nieduzo otwarte, tak troszke… W nocy przyszla BURZA, wiec caly mój fotel był zalany – zaczelam dzien pracy z mokrymi spodniami na dupie.

No japjerdole… NIC mi się dzis nie podoba!!!!!!!!

17 Replies to “ŻUŁA WIANKI I RZUCAŁA JE DO FALUJACEJ WODY”

  1. Anka jak ty sie wyrazasz!! KTO CIE TEGO NAUCZYŁ!

    PS
    no dobra – powiedz im wszystkim – KLEKAA………………….. no!

  2. Ludzie!
    Jestescie porąbani! Laska wstała rano usiadła dupą na mokry fotel, zobaczyła gówniane reklamy, musiała patrzeć na nowego megana, który jest ochydny i taki francuski, ze az sie rzygac chce. (wiem , ze samochód jest teraz ciężko spzredać dlatego francuziki robią co mogą zeby samochód nei był nijaki, zeby był JAKIŚ ale powinni sie zając tym zeby te meganki sie nie psuły, bo ja mam w dupie jak on wygląda). I ona to wszystko załapała dziś od samego rana, więc nie pieprzcie mi tu o jakims pmsie czy innych pierdołach tylko przyznajcie dziewczynie racje. Idę po kawę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*