BYNAJMNIEJ

Scenarzyste “Raportu mniejszosci” (film taki) chetnie bym poznała osobiscie. Mam bowiem ochote – jak mawia jedna z najpiekniejszych i najbardziej zrownowazonych dam, jakie znam, pani Tszecia – KOPNĄC go W DUPĘ I OPLUĆ za to, co zrobil z opowiadaniem Dicka.

Flaming kupiony, dzis przeprowadzka.

0 Replies to “BYNAJMNIEJ”

  1. Slucham? Prekogi laduja w domku na prerii a zona Andertona JEST W CIAZY – JAAAAAKIE to piekne, slodkie i DO WYRZYGANIA – jeszcze powinien na koniec zatanczyc sambe Niedzwiedz Pana Adamsa!
    Nosz kurwa, a co z paradoksem?

  2. Pogięło Cię? To by trza było en masse rozstrzelać jakie 91.3% scenarzystów, resztę skatować do nieprytomności. Osobiście nie trawię Prousta i chętnie bym się najął na scenarzystę “W poszukiwaniu straconego czasu”, pakując się tym samym w te 91.3% – ale co bym sobie użył, to byłoby moje!

  3. Obserwuję waszą miłość do “Przyjaciół”. Podzielam ją, więc chciałam się podzielić również informacją, że na Allegro można kupić wydaną we Francji serię 7 Friendsów (z polskimi napisami). Ja kupiłam i jest super. Polecam!! I pozdrawiam gorąco!! Milej jest w ciągu dnia gdy zaczynam od twojego bloga. http://allegro.pl/show_item.php?item=11949863

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*