CZYZBY JEDNAK REWOLUCJA?

Dzis o godzinie 7.40 z ranka minelismy TRANSPORTER OPANCERZONY, wesolutko podskakujacy sobie na krzywej jezdni w samym centrum Warszawy.

Najpierw, oczywiscie, obejrzalam go z zachwytem (normalnie Gwiezdne Wojny!), ale kiedy DOTARLO do mnie, co widze, wydarlam sie “TY WEZ! CO TO BYLO!” – i dowiedzialam sie, ze tak, to TRANSPORTER.

O 7.40, w centrum Warszawy.

CZY JA ZNOWU O CZYMS NIE WIEM?

0 Replies to “CZYZBY JEDNAK REWOLUCJA?”

 1. fleszyk jest moderny. a co – tylko Marcyś ma mieć fajnego bloga?

  Co do gotowania – już chyba z miesiąc nie robiłem gotowanej imprezy. Więc… Ale z botwinką może być kłopot. Ale chłodnik może być również cytrynowy, czosnkowy, pistacjowy…

 2. Ma, ma – jak sie dobrze przyjrzysz, to MA.

  BoredOne – w zamysle to miala byc GALERIA, moze walne ramki w takim razie?… Myslisz, ze bardziej moderne bedzie jakis pomyslowy fleszyk?…

 3. Zupa cebulowa… z grzankami, winem… albo zapiekana… ser się ciągnie… mmm… http://www.smakizapach.prv.pl

  Zamiast kilku zdjęć może zrobić animowanego GIF-a? Albo flasza z przenikaniem? Jak by co – jestem gotów wykonać taką usługę w ramach pomocy blogerskiej 🙂

 4. TO LE RAN CJA, Basiu, tolerancja.
  Takie transportery też muszą się czasem przemieszczać. I co? mają chyłkiem przemykać o czwartej nad ranem, żeby nikt nie widział???

 5. Moge Ci na przykład podać maila do Hansa, jako najgłówniejszy znawca transporterów opancerzonych, z pewnoscia wyjaśni Ci.
  W ogóle wszystko, nim zdążysz spytac.

 6. Wczoraj, w godzinach rannych, przeprowadzono nieudany zamach “samochodem taranem” na Andrieja Opalonego Leppera Pierwszego. W odpowiedzi SamoBRONOWCE zaczynają pomykać Transporterami:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*