O TRAWNIKU

Bardzo lubię, kiedy psuje się kosiarka, bo trawnik wtedy wygląda tak:

Traw1

A Szczypawka na trawniku – tak (mówi, że wyszła grubo, na co ja jej, że wcale nie, na co ona – że w takim razie dlaczego mówię na nią Madame Woreczko? Z miłości, oczywiście):

Traw2

Niestety, już naprawili kosiarkę i wczoraj odbyła się rzeź. Za dwa, trzy dni znowu zakwitną, na razie jest zielone boisko. Ech, faceci…

7 Replies to “O TRAWNIKU”

 1. Sen ostrzegawczy:
  “Surykatka – znaczenie snu
  Wyśniona surykatka zazwyczaj sygnalizuje, że każde nasze działanie zawsze jest prowadzone bardzo ostrożne. Ryzykowanie nie leży w naszej naturze.”
  No i masz! Wyszłaś i szyszka Cię zaatakowała!

 2. Sen ostrzegawczy:
  “Surykatka – znaczenie snu
  Wyśniona surykatka zazwyczaj sygnalizuje, że każde nasze działanie zawsze jest prowadzone bardzo ostrożne. Ryzykowanie nie leży w naszej naturze.”
  – no i masz! Wyszłaś i ta szyszka Cię zaatakowała!

 3. A ja tak w ogóle nie w temacie trawy. Ponieważ nikt mnie nie rozumie, postanowiłam pożalić się Tobie, bo czuję, że mnie zrozumiesz. W niecały weekend zrobiłam cały sezon 5 House of cards, na który czekałam rok i teraz moje życie znów jakby przykryła gęsta mgła, którą rozwieje info o sezonie 6. Od razu dodam, że próbowałam innych w ramach rehabilitacji, ale nie działa. To tyle.

  • Serial bardzo dobrze zrobiony, ale ja ich wszystkich tak nienawidzę, ale to TAK NIENAWIDZĘ, wszyscy są albo przechujami, albo jakimiś niewydarzonymi miągwami, że nie potrafią sobie z nimi dać rady. Nie ma ani jednej postaci, którą bym lubiła.
   A już ta blond pinda mnie wyprowadza z równowagi nawet jak nic nie mówi.

   • Szczególnie jak nic nie mówi! ściągam z niej fryzury, bo udawać chcę wredną pindę, ale chyba mi nie idzie, to trzeba być. Niestety lubię bardzo Underwooda i w ogóle oni nie sa tak okropni jak ludzie w moim życiu. Kończę dziś 5 serie i również zapadam się. Już zaczynam tęsknić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*