O… RĘCE MI OPADLI OBIE

 

Dzień zaczęliśmy od Urzędu Skarbowego… Więc już jest jak u Hitchcocka. Otwieram maila, A TAM jakiś newsletter się mnie pyta „ZROBISZ TO LEPIEJ, NIŻ MAGDA GESSLER?” – naprawdę, ktoś chce dziś dostać w mordę.

Ommmm, zen, henna, ikebana, paprykarz szczeciński.

Król Hiszpanii abdykował, a Real Madryt będzie grał w różowych koszulkach. Nie bardzo mnie to rusza, dopóki nie zamkną budy z krewetkami u Abuelo, to niech sobie gra nawet w złotych szpilkach i kabaretkach (na tych krzywych nogach!… to by było piękne, piękne). A na Pudelku – Wróżbita Maciej pozdrawia z wanny.

www.zlokalizujnajblizszyzakladpsychiatryczny.pl

0 Replies to “O… RĘCE MI OPADLI OBIE”

  1. jejejku,ale uwielbiam…Myślałam, że nic nie będę już uwielbiać w tak ciężkich czasach,a tu masz ci los. I te hiszpańskie wstawki, zajawki.. łezka się woku kręci i ściska w gardle:)TO nie ma być słodzenie, to comment pod wpływem chwili…JA chcę do HISZPANIIIIIIII

  2. Wiesz dlaczego nie ma takiej aplikacji/strony? 😀 Bo chorzy nie wejdą i tak na tę stronę, nie będą takiej szukać bo są nieświadomi choroby, czyli jesteś zdrowa psychicznie, pozdrawiam i życzę weny na blogu 🙂

  3. A ja też dziś chodzę od rana wkurwiona i nie wiem czemu. A generalnie to trudno mnie z równowagi wyprowadzić, bo jestem kwiatem lotosu na oceanie spokoju, więc tym bardziej mam nerwa, że nie wiem o co chodzi.
    I nagle olśnienie. Adam Hofman. Jakiś jego wywiad w porannym pośpiechu wyhaczyłam. O żesz ty. Chyba tylko jego koleżanka Pawłowicz mogłaby mi bardziej ciśnienie podnieść. Mam nadzieję, że do jutra się pozbieram.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*