O… RĘCE MI OPADLI OBIE

 

Dzień zaczęliśmy od Urzędu Skarbowego… Więc już jest jak u Hitchcocka. Otwieram maila, A TAM jakiś newsletter się mnie pyta „ZROBISZ TO LEPIEJ, NIŻ MAGDA GESSLER?” – naprawdę, ktoś chce dziś dostać w mordę.

Ommmm, zen, henna, ikebana, paprykarz szczeciński.

Król Hiszpanii abdykował, a Real Madryt będzie grał w różowych koszulkach. Nie bardzo mnie to rusza, dopóki nie zamkną budy z krewetkami u Abuelo, to niech sobie gra nawet w złotych szpilkach i kabaretkach (na tych krzywych nogach!… to by było piękne, piękne). A na Pudelku – Wróżbita Maciej pozdrawia z wanny.

www.zlokalizujnajblizszyzakladpsychiatryczny.pl

0 Replies to “O… RĘCE MI OPADLI OBIE”

  1. jejejku,ale uwielbiam…Myślałam, że nic nie będę już uwielbiać w tak ciężkich czasach,a tu masz ci los. I te hiszpańskie wstawki, zajawki.. łezka się woku kręci i ściska w gardle:)TO nie ma być słodzenie, to comment pod wpływem chwili…JA chcę do HISZPANIIIIIIII

  2. Wiesz dlaczego nie ma takiej aplikacji/strony? 😀 Bo chorzy nie wejdą i tak na tę stronę, nie będą takiej szukać bo są nieświadomi choroby, czyli jesteś zdrowa psychicznie, pozdrawiam i życzę weny na blogu 🙂

  3. A ja też dziś chodzę od rana wkurwiona i nie wiem czemu. A generalnie to trudno mnie z równowagi wyprowadzić, bo jestem kwiatem lotosu na oceanie spokoju, więc tym bardziej mam nerwa, że nie wiem o co chodzi.
    I nagle olśnienie. Adam Hofman. Jakiś jego wywiad w porannym pośpiechu wyhaczyłam. O żesz ty. Chyba tylko jego koleżanka Pawłowicz mogłaby mi bardziej ciśnienie podnieść. Mam nadzieję, że do jutra się pozbieram.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*