O KONTUZJI OD SAMEGO RANA

 

Miałam sobie ponarzekać na ten lakier do paznokci, co się mieni jak mucha – na żywo niestety wygląda gorzej, jakoś tak trupio. Ale już nie będę narzekać, gdyż albowiem idąc do biura potknęłam się o schodeczek i rozwaliłam sobie elegancko duży palec. Nie zauważyłam tego, dopóki krew nie zaczęła chlustać z piptołka, jak u złej siostry Kopciuszka. Już wiecie, że naprawdę. Nie cierpię takich akcji, bo mi poplamiło ulubionego espadryla i muszę trzymać nogę na parapecie. Wiecie, jak się niewygodnie gra w kwiatki na fejsbuku z nogą na parapecie?…

W sobotę burzy na ślubie niestety nie było, N. twierdzi, że jestem straszna osobą, żeby czegoś takiego młodym życzyć, a ja tylko chciałam, żeby COŚ SIĘ DZIAŁO i żeby było co wspominać. Poza tym dostałam skrętu kiszek, kiedy młodzi wypuścili gołąbki. Dwa. Białe, a raczej takie ecru. Moja dusza złośliwej małpy boleje, że żaden gołąbek nikogo nie obesrał (a niechby i mnie dla dobra sprawy).

(I od razu mi się przypomniało, jak Hanka opowiadała o przepięknym popołudniu w Łazienkach, kiedy to świecilo słońce, pianista grał wzruszające utwory Chopina, wszystkim się ze wzruszenia szkliły oczy, a centralnie na środku żwirowej alejki gołąb zapinał gołębicę, aż kurz szedł).

Oraz, w kwestii Dobrej Żony, zbliżam się do połowy drugiego sezonu i co? I NIC. Moi drodzy, w normalnym życiu bardzo bym Alicie lubiła i podziwiała, ale to jest SERIAL. I jako widz – żądam skandalu i romansu w miejscu pracy. I TO SZYBKO. I nic mnie nie obchodzi, że trzeba rozłożyć napięcie i zwroty akcji na cały sezon. I moi państwo, ta dziewczyna Willa to przecież w „Chirurgach” miała operację plastyczną twarzy i nasikała Karevowi na kanapę, więc niech teraz nie zgrywa takiej nowoczesnej. Koniec tego romantyzmu i mydlenia oczu gangami narkotykowymi – widz prosi o surowe mięso! Tym bardziej, że jest ranny w palec i potrzebuje pocieszenia!

0 Replies to “O KONTUZJI OD SAMEGO RANA”

 1. Również oczekuje na kilka odcinków

  [a=”http://www.malapieknosc.pl”]Salon kosmetyczny[/a]
  [a=”http://www.malapieknosc.pl”]Salon kosmetyczny Kraków[/a]
  [a=”http://www.malapieknosc.pl”]Pedicure Kraków[/a]

 2. Charakterystyczny światopogląd 😀 Lubię czytać takie blogi, gdzie ktoś przedstawia prawdę prosto z mostu i nie przesładza wszystkiego. Jednak ja nie odważyłabym się życzyć młodej parze burzy albo bomby spuszczonej przez gołąbki 😉

 3. Byłem na weselu gdzie też były gołąbki i akurat jeden w trakcie lotu zbombardował garnitur jednego z gości 🙂

  Wszyscy pękali ze śmiechu oprócz jednej, wiadomej osoby.

 4. Olcia, każdy ma swoje źródła, jedni ogladają zakupione,lub pobrane, inni w necie online, wpisz sobie seriale online i tam można, z jeden odc .dziennie spokojnie, za darmo (bo potem limit czasowy i jak się chce więcej to wołają o kasę)

 5. Bardzo, naprawdę bardzo proszę, niech się ktoś zlituje, może sama Barbarella i poda mi, gdzie bezpiecznie oglądać te seriale. Pozdrawiam, Ola

  • zalukaj.tv darmowo,ale za jedyne naście złotych można mieć konto VIP na miesiąc.Jak się troche punktów uzbiera(za codzienne oglądanie) to i za punkty można.Na e-kino tak samo,też można punkty zbierać.Pozdrawiam nałogowych serialomaniaków i Panią Domu!

 6. coz, mi tak z 20 kilogramowy przedmiot rozpadl sie w rekach i spadl na kolano i palec. szukam kogo zamordowac z bolu

  • Oł szyt! Ja kiedys upusciłam puszkę coli na paznokiec. Trzy dni kulałam, a póxniej mi schodził. Cos okropnego. To już wolę rozwaloną skórę. Współczuję wielce!

   • żeby bylo smieszniej ząb też się popsuł. Ktoś ukradł słońce. Bardzo już potrzebuje pracy, kolanko boli że nie wspomnę o stopie. Wróciłam do domu i się położyłam, bo jeszcze bym se większą krzywdę zrobiła. Ale zamknełam balkon:P bo mi 1/3 pokoju zalało. NIe lubie poniedziałków oj nie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*