O NASTROJU DZISIEJSZYM


Od rana mam nastrój "KOGO BY TU ZĘBEM DRASNĄĆ".

A najlepsze, że Zebra mówi, że też. 

I że jej córka też! 

Plamy na słońcu znowu jakieś rekordowe albo przesłanie podprogowe poddźwiękami. W każdym razie widzę na czerwono. W plamy.

I w głowie mi się kręci i chyba napiszę powieść "Miałam się napić kawy, a zabiłam listonosza nożem".

BARDZO niekorzystne biometeorolo. 


25 Replies to “O NASTROJU DZISIEJSZYM”

 1. Możliwości są dwie:
  albo wykończyło ją niekorzystne biometeorolo
  albo ona wykończyła kogoś i teraz pozbywa się ciał(miejmy nadzieję, że nie tych, które mają hasła do jej bloga. One też coś się nie odzywają;) )

 2. Do tych,co mają hasło do bloga Baśki:Jeśli Ona kogoś tym zębem jednak “drasnęła” i dla tego milczy,dajcie znać czy uciekła:-)może potrzebuje “miejsc” na mapie,ja ją przechowam.

 3. Komentarz nie w temacie:
  trafiłam tu wczoraj przez główną Onetu i wsiąknęłam (wsiąkłam?)Twój “tłusty kuchennny kurz” nucę od rana, też mam uczulenie na pyłki objawiające się wqr.zeniem i chęcią mordu tudzież mordyobicia i średnio co drugą notkę wykrzykuję do środka: Ona pisze tak jak ja (bym pisała ale nie chce mi się/nie będę robić konkurencji)! No. Cudo, smaczne i w ogóle. Myślę nad wydrukowaniem sobie Twojego bloga w charakterze książki do i z pracy. Spokojnie – jak już się zdecyduję to zapytam o zgodę 🙂
  Dziś zaczęłam czytać od samego początku – dzięki Ci za udostępnienie archiwum.

  Pozdrawiam i oddalam się wstecz 🙂

 4. Kurczę, Wampi, czemu ja się tak nie wycwaniłam i nie skorzystałam z długieeeeego weekendu, żeby sobie pofolgować ze słodyczami? Następnym razem nie zatrzymuj TAKICH pomysłów dla siebie 😉

 5. znalazłam monodram. czyżby Twoje alter ego? :
  „Stephanie Moles dziś rano zabiła swojego męża, a potem odpiłowała mu prawą dłoń”
  Laboratorium Dramatu w Warszawie . oczywiście bez podtekstów w stronę N.

 6. O pardonsik :). Ja niewinna, to system powielił. A poza tymjak dosyć jak jeszcze nie otworzylam nawet korka.No co? No co?

 7. Hej Wampi, jesteś?
  Bo ja mam do Ciebie pytanie (tak apropo’s finlandii w lodówce;) )- kiedyś polecałaś jakieś wino, prawda? Bo nie mogę znaleźć tych komentarzy, a potrzebuję na prezent dla znajomych. I właśnie chodzi o to, żeby było dobre 😉

 8. o to to. nastrój taki notowano wczoraj na południu od barb. dziś już poszło, jak czytać – na północ. drżyj szwecjo i finlandio. szczególnie finlandio drżyj, w lodówce.

 9. Ja mam taki nastrój od tygodnia, od momentu kiedy nagle, całkiem niezapowiedzianie, samochód zaczął wymagać wielu napraw, a skończył na pękniętej przedniej szybie, fuck! A przeca zeszły tydzień był WOLNYM DŁUGIM TYGODNIEM.

 10. Poniechaj listonosza, mam do rzucenia na żer jednego Doktora Habilitowanego, który mi dziś rano świnię podłożył:P

 11. Napisz powieść pod tytułem. Koniecznie. Mam głeboki, grożący powikłaniami niedobór krwawych scen w polskiej literaturze. Skandynawowie się fajnie rzezają w powieściach, ale to jednak inna kultura i nie wszystko przeżywam do głebi. Napisz powieść.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*