PRZERWA NA CHOROBOWE


Chora jestem. Bolą mnie kosci i czuję się jak rozciągana (albo ściskana) sowa. Wczoraj umyłam głowę i musiałam później trzy godziny odpoczywać. Więc igrzyska chwilowo muszą poczekać.

Swoją drogą, połknęłam kilka tych tabletek ze stajni anty-grypa, bo strasznie mnie bolała głowa i wszystko. Otóż podobno młodzież (z gatunku „ach ta dzisiejsza”) się nimi faszeruje w celu narkotyzowania. Może ja mam jakiś zwichnięty metabolizm, ale nie rozumiem tego  kompletnie, bo po tym świństwie nie ma żadnego odlotu, wprost przeciwnie – mnie wpędzają w nastrój „SIX FEET UNDER” i kompletnie zwalają z nóg. Ale głowa nie boli. A aspiryna nie dała rady.

Zresztą młodzież zawsze była dziwna. Ja też byłam dziwna jako młodzież.

Kiedy będzie nowy odcinek House’a? Bo się stęsknilam.

 PS. Tim Roth w "Lie to me" – berdzo, bardzo. To takie niesprawiedliwe, ze faceci z wiekiem robią się coraz bardziej interesujący. No ale Hugh Laurie to on nie jest, żeby to było jasne.

22 Replies to “PRZERWA NA CHOROBOWE”

 1. jesteś cudowna! że też ja mu cebuli nie dawałam… i jeszcze prasuję na co wazniejsze spotkania (czyli restauracyjne) niebieskie koszulki. no zesz!
  Można jeszcze sałatke tunczykowo-czosneczkową na późną kolację podać, to jak sie czosnek przegryzie do rana, z 8 godzin mozemy być spokojne :))

 2. tam, do narkotyzowania służą te preparaty w tabletkach, co to się katar przestaje po nich mieć. Cirrus na przykłąd. Z pseudoefedryną. Ja po tym dostaję takiego speeda, że po amfie nie byłby większy. Tylk, spać się nie da. Przez parę dni

 3. Kłamco, ty chyba oglądasz film instruktażowy dla feministek. Baba ma PMS jak bum cyk cyk. A kanapka pewnei była z nieprzegryzioną cebulą, też takie robię meżowi do pracy, żeby innych kobitek nie zaczepiał. Z takim chuchem nie ma szans. Kobiety są wrażliwe na słowa, ale nie o zapachu cebuli.P.S. Czekam na rozwój akcji.

 4. męża wcielo już z godzinę temu. Chyba mu kanapka nie smakowała bo tylko raz ugryzł. No to się kobita wkurzyła i robi rozpierduchę.

 5. najwyraźniej lubi kopać mężczyzn w głowę. Kobiet jakoś nie kopie. Zrobiła zadymę w kościele i zepsuła organy. Tym razem nie mężczyźnie.

 6. teraz Salt zabrała motocykl jednemu panu. Dostała w brzuch ale zakleiła sobie ranę podpaską i im zwiała. Ta twardą kobieta płacze bo kocha swojego męża niemca arachnologa.

 7. Hm. Ja też jako młodziez jestem już trochę przeterminowana, ale widocznie mam taki niedorozwinięty metabolizm, bo po jednej tabletce czegokolwiek z preudoefedryną chodzę o ścianach, nie mogę się skupić, trzęsę się i w ogóle jest mi tak strasznie, że już wolę bóle kości i katar.
  Zastanawiam się, co młodzież może lubić w takim odlocie.

  W windzie regularnie znajduję puste opakowania po tabletkach przeciwkaszlowych – może to Cię zainteresuje. Na oko trzeba tego zeżreć 10 pastylek na raz. Ciekawa jestem, ile to kalorii.

 8. Wasze objawy też są niczego sobie. Siedzę aktualnie w kinie na Salt. Salt aktualnie ucieka już jakieś pół godziny. Jestem jedynym widzem. Dość dawno tak zajmującej komedii nie oglądałem.

 9. W sumie to pocieszające, że nie tylko ta dzisiejsza jest dziwna.
  Znałam jedną taką kolezanke, khm.. (zawsze tak sie mówi, jak głupio sie przyznac), która jako młodzież jadła kanapki z masłem i chrupką herbatą. Bez soli..

 10. Mam to samo 🙁 Godzina odpoczynku po sniadaniu, tez mnie wszystko boliiii….

  Chwilowo chyba powinnaś przestac pisac, bo możesz rozsiewać wirusy.
  Nie całuję i nie ściskam (bo, wiadomo wirusy) ale czekam na igrzyska! i tez ide odpocząć, bo się wyczerpałam. pa pa

 11. …. do chorej trzeba koniecznie
  przyjść z …. rosołem!
  to stawia na nogi!
  rosół już “pyrka”, proszę
  o podanie na głównej stronie
  …. adresu domowego ….
  no, …..

  ZDROWIA !!!!!
  życzę :):):):)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*