PŁUCKA NA KWAŚNO


Chciałam niebieski jogurt? Wua la: znalazłam wczoraj w lodówce. Co prawda, nie był CAŁY niebieski, tylko miał grubiutki kozuszek na wierzchu, ale JAKI! Ile tam zycia!… Widziałam maluteńkie autostrady płatne, wieżowce, komisje obwodowe wydające mini – mini karty do głosowania, najwyraźniej rozwinęła się tam na tym kożuszku nie tylko cywilizacja, ale już wręcz demokracja! Nie ukrywam, że pobiłam swój osobisty rekord  w sprincie od lodówki do sedesu w łazience na dole.

Chwilowo to tyle, jeśli chodzi o niebieską żywność.

Z innej półki – szatan, który kusi do jedzenia, namówił mnie do kupna lodów. Ja normalnie nie jem lodów. Od czasu do czasu kulka sorbetu Grycana. Ale wczoraj zeżarłam pół kubełka dulce de leche (po naszemu – słodycz z mleka, czyli toffi? Krowka?…) i poprawiłam połową kubełka sernikowych z truskawkami. Musi dosypują do nich czegoś, bo żadne inne lody ani słodycze nie mają nade mną władzy, normalnie wolę kanapkę z boczkiem.

Z wiadomości bieżących: kret wrócił. N. szaleje, bo trafiło na jego piękny, zadbany trawnik. Słupek – wibrator nie działa, niestety. Krecie, bardzo, bardzo cię proszę, wynieś się z trawnika, bo i tak za wiele jest na tym świecie wojen, krwi i przemocy. Zabieraj swój czarny odwłok, zanim będzie za późno.

Lecę trzeci sezon „Criminal Minds” i zaczynam się martwić, co będzie, jak mi się skończy. Chyba po prostu sama wyjdę na miasto, mordować. Zobaczymy, czy się czegoś nauczyłam.

18 Replies to “PŁUCKA NA KWAŚNO”

 1. Na krety bardzo dobry jest czosnek. Jak na początku sezonu wrzuciliśmy w dziury po kretach rozmemłany czosnek to przez całe lato nie wróciły skubane. A mamy 1 500 m potencjalnego miejsca na dziury

 2. Gdzie, do diabła gdzie, w Warszawie są te lody w innym smaku niż śmietankowe???? Bo w mojej Almie tylko śmietanka i to nie zawsze.;/

 3. Co do tych lodow,to bezapelacyjne najlepsze sa z Brownie. A co do kretów, jest morderca kretow,piekny mechanizm,tyle ze do nabycia w Francji, ale wart swej ceny kolo 100E. Troche jak pistolet strzelajacy w ziemie,powinno sie N spodobac.
  (kod “yputa” bez y bardzo brzydkie slowo po portugalsku,wiec nie wiem co mam myslec;) )

 4. Tak sobie zaglądam i widzę, że nic nie tracę, nie jedząc jogurtów. Tak sobie myślę ponadto, że dobrze, że ten Mundial leci, bo i na miasto dzięki temu też nie wychodzę, co – jak widać – wyjdzie mi bardzo na zdrowie, jak nie życie 🙂

  Pozdrawiam przeszczęśliwy kapitalną wygraną Niemców!

 5. No wlasnie te z orzechami mi nie robią (nie lubię orzechów).
  Te waniliowe z kawałkami ciasteczek jeszcze są fajne.
  Szkoda, że nie robią lodów o smaku kurczaka z KFC z kawałkami panierki… :))))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*