O DYSKOMFORCIE I WYCIERANIU WODY MOPEM

 

Zupa chrzanowa – pyszna (a ja niezupowa jestem).

 

W meczu dolnopłuk – człowiek chwilowo 1:0 dla dolnopłuku i nie bacząc na dzień święty święcić, musiałam wycierać rozlane po kostki jezioro łabędzie. Kto z uszczelką wojuje, ten ma przekichane. Nanny Ogg miała cokolwiek racji, gdy pisała do Our Jason, że Higiena za granicą jest Skandaliczna, bo mają Wychodki Wewnątrz Domów. A jeszcze pamiętam wszak wakacje w Poroninie u gaździny, gdzie obok domu była stosowna drewniana komórka, po góralsku fantazyjnie rzeźbiona, w jednej połowie komórki znajdował się wychodek, a w drugiej – owce. I żadne dolnopłuki się nie psuły. Ja nie lubiłam za bardzo, bo pająków tam było strasznie dużo.

 

Zniechęcona jestem tą infrastruktura sanitarną. By nie rzec – rozczarowana.

 

15 Replies to “O DYSKOMFORCIE I WYCIERANIU WODY MOPEM”

 1. Made:
  nie zapach, ale muchy.
  Przeciez w takim sraczyku jest w lecie od groma wszelkich much, owadow i czego tam – wiec pajaki maja znakomite żerowisko…

 2. Barbarello, wielkie dzięki. 🙂 Chętnie schrzanię zupę. Ale, że Ty nie masz wyrzutów sumienia czytając pług Tokarczuk, jeść mięso ???????? 😉

  kod nie tak spektakularny, ale – ciaoj.

  Ciao.:-))

 3. Wamp no to ruszamy do Brazylii! ;-))
  ZT lubiłam kiedyś tam hen i mam wrażenie że w niej gościli politycy PiS, chyba nawet Kaczyński (z prezydentem Czech), stąd teraz w żałobie po.. .

 4. Ej, ale spoko, ja nie mam żony! Czyli jeśli chodzi o te tam w Brazylii, to … w sumie.. ;).

  Wybierasz sie do ZT w K?

 5. Ja pajaki w ubikacji lubię. Lubię dlatego, że nie znoszę much. I nie pocieszają mnie słowa gaździny, żeby się nie przejmować muchami, tylko chodzic do wychodka w czasie obiadu, bo wtedy muchy są w kuchni.

 6. Brrrr, te pająki w wychodkach też pamiętam. Dziwna sprawa, czyżby zapach je uwodził i dlatego przebywały tam gromadnie?

 7. (bez cytryny, bez majeranku, bez śmietany, za to ze skwareczkami z boczku i plasterkami kiełbasy, bo samce się dopominały; następną razą kupię ostrzejszy chrzan)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*