ALE DZIS ZIMNO!…

 

Pragnę złożyć wyrazy szczerej miłości dla Pana Posła Palikota, który nieodmiennie w chwilach zwątpienia przywraca mi wiarę w gatunek ludzki. Choć dziś o mało przez niego nie wydłubałam sobie oka szczoteczka do zębów, tak się śmiałam, słuchając porannego serwisu Trójki.

 

Uwielbiam go. It’s official.

 

Najwyżej bym nosiła na oku taka przepaskę a la pirat z kryształkami Svarowskiego.

 

PS. Mój mąż dzis rano: „Uprasuj mi elegancką chusteczkę do nosa”. Chusteczkę do nosa?… Zaczyna się! Dla żony woda, dla dziwki szampan!… MA KOCHANKĘ?…

 

18 Replies to “ALE DZIS ZIMNO!…”

 1. Ja nie uderzę, ja ??????? Umówimy przypadkowo reporterów z Faktu:” Skandal w ambasadzie CHRL!!! Wszystko przez Palikota!!! Ciężarna scenarzystka pobita przez desperatkę!!!!” Komentarz z wiadomej Kancelarii: Jeśli chodzi o mlask mlask kochanki Pana Palikota mlask mlask, oczywiście nie mamy noc do dodania mlask mlask…
  To jak, robimy ustawkę????

 2. TO JA KOCHAM PALIKOTA, JASNE ???? ODCZEP SIĘ OD NIEGO, BO TAK CIĘ ZAŁATWIĘ, ŻE NAPRAWDĘ BĘDZIESZ NOSIĆ TĘ PRZEPASKĘ!!! A NA KONIEC TO CIĘ ZAŁATWIĘ JAK LUCY LIU – W OGRODZIE NA TYŁACH CHIŃSKIEJ AMBASADY (TYLKO JAK JUŻ BĘDZIE ŚNIEG). ZRO-ZU-MIA-NO?

 3. albo mi coś umkło, albo ty faktycznie nie chwalisz się “Niebieską sukienką” nic a nic.
  czy będzie spektakl w Warszawie?
  po czemu bilety?
  😀

 4. Alez zapraszam! Bez krępacji!

  Tylko jak mi która wymysli romans z Radkiem Majdanem, to BĘDZIE SIĘ BEZPOŚREDNIO MOJEMU STAREMU TŁUMACZYĆ! Uprzedzam! Oko w oko!

 5. Dobra, to ja się dziś nie odzywam, bo znowu zrobicie tu sajgon. Jestem już winna ciąży, więc nie chcę mieć jeszcze na sumieniu kochanki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*