O ZEBIE I ODZIEZY WIERZCHNIEJ

Donald chyba oszalał, jak zona pana Rochestera.
Rozwiesił po miescie plakat z hasłem RAZEM, na którym jest CAŁKIEM SAM.

Narzekałam na nudę?
NO TO MAM.
Ósemka mi rośnie.

W związku z czym:
– nie mogę się smiać
– nie mogę nic jeść
– mam szekoscisk i nie mogę otworzyć pyska

BARDZO SMIESZNE. Zęby mądrości w moim wieku! To już lekka przesada, uważam (chociaż N. się cieszy! Mówi „NO NARESZCIE” – ciekawe, o co może mu chodzić). W dodatku boli mnie gardło. HALO? Zęby w gardle? U ssaków?

W związku z powyższym kupiłam sobie czarny sweter potwornie gryzący oraz koszulkę z napisem „Are you looking for an intelligent man? Sorry, it’s just a dream”, chociaż to jest oczywiście daleko idące uogólnienie.

0 Replies to “O ZEBIE I ODZIEZY WIERZCHNIEJ”

 1. Ja Cię nie chcę załamywać, Barbarello, ale choć jestem starsza grubo od Ciebie to żaden z moich zębów madrości nie ujrzał światła dziennego drogą naturalną.Wszystkie są za duże i nie mieszczą sie w szczęce. Przysparzają wiele cierpień, bo od czasu do czasu usiłują się jednak przebić. Spuchnięta gęba, ból dziąsła , gardła i oka, gorączka…Jednego już usuwałam operacyjnie (10 dni zwolnienia), a jeszcze czekają mnie trzy takie zabiegi.

 2. mnie pomogła sama świadomość, że mądrości mi już nie przybędzie, więc musi mi się opłacić sama inwestycja w ból rosnącego zęba 😉

 3. mojemu dziecku wyrzynają się jedynki na dole. Dla małych dzieci są specjalne żele do smarowania dziąseł z jakimś środkiem przeciwbólowym, może i ty wypróbuj.

 4. Przypadłość mi znana, ale znalazłam sposób jak przetrwać ten ‘czrowny’ czas. No więc na początek łykasz solpedeinę (w kapsułkach) sztuk dwie, potem bierzesz orofar (od gardła, kojący i ogólnie przeciwzapalny) i niech Ci się rozpuszcza w miejscu rosnącej ósemki. Całość zabiegów powtarzasz jeszcze kilkakrotnie trzymając się zalecanych na opakowaniach obu specyfików dawek. Spróbuj może i na Ciebie podziała.

 5. Może część napisu mu zjadło? Może miało być: “Nie tym razem”, “Następnym razem”, albo “Tym razem”? ;-)))
  Tymczasem! 🙂

 6. Boże a ja myślałam, że tylko ja jestem dziwna i mnie gardło boli od 8 idącej:/ Ale mnie to gardło, dziąsła, policzek cały i węzły chłonne:/ czarownie jest!!!

 7. z czym kojarzy się kod “KKIBL”?

  mozna mieć zęby w gardle jak się ma tam obcego w formie grubego wężo-robala co jak otworzy gębę to ma rząd zębów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*