DOPRAWDY BARDZO

Szla tesciowa przez las
Pogryzły ją żmije
Żmije wyzdychały
A tesciowa zyje!

bUUHAHAHAH… But seriously, folks.

Dwa ostatnie dni przepłakałam, nawet nie mając na podorędziu czym podciąć sobie żył w wannie, bo te nowoczesne maszynki do golenia nadaja się jedynie do sciągania całego naskórka z kolana, ale nie do podstawowych czynności, polegających na otwieraniu naczyń z krwią w przypadkach kryzysowych.

Na pewno od niedzieli naleze do klubu Synowych, Wielbicielek Swoich Teściowych – co do tego nie ma dwóch zdań. Nie wiem, w imię czego teściowe funduja przyszłym synowym takie rozrywki na 4 tygodnie przed weselem – liczą, że JEDNAK SYN PRZEJRZY NA OCZY i się ROZMYŚLI?…

W pracy jak na złość sajgon, nie mogę nawet wziąć wolnego i spokojnie sobie odchorowac stresów.

PS. Tak, oczywiście – SYNOWA NIGDY NIE JEST BEZ WINY – mogła suka zostac lesbijką!

0 Replies to “DOPRAWDY BARDZO”

 1. Ja jestem lesbijką. Jak chcesz możemy “załatwić” Twoją teściową. Daj tylko namiary, podjadę i zapytam: “gdzie się podziewa moja Basieńka i dlaczego kompletnie mnie olewa, czy to już koniec naszego kochania?. Bo ja nie chcę jej stracić proszę Pani i proszę mi pomóc. Aaaa, to Pani nie jest mamą Basi, hmm..a taka podobna…”
  Miłego uśmiercania teściowej, jakby co hihihi

 2. a moja teściowa to “skarb” zakopana 2 metry pod ziemią….i tylko ja moge Jej nawstawiać ze synek nie dobry hihihi

 3. i żeby nie było wątpliwości i komentarzy pt.”biedny teściu”.

  nie jestem wredna z natury. Wg niektórych mam nawet charakter dobry do obrzydliwości. Ale tutaj działa trzecia zasada dynamiki: akcja wyzwala REAKCJĘ, howgh..

 4. Ha! Teściowa! Moja teściowa-to-be to Anioł. Serio. Musi byc aniołem, bo inaczej takiego skur…, czyli mojego teścia-to-be wypieprzyłaby dawno na zbity pysk i jeszcze walizką za nim rzuciła, i to celnie.

  W każdym bądź razie JA mam wielką ochotę to zrobić. I już nawet nie mam nawet chęci zbytnio się z tym kryć. Nie,nie – nie pije, nie bije, pracuje, pieniądze przynosi. Ale jest CHAMEM i BURAKIEM (z inteligenckiej rodziny, co gorsza), który wpieprza sie do wszystkiego. Jak nietoperz- nie dowidzi, nie doszłyszy, a do wszystkiego próbuje się doczepić! Chwalić Boga, że Nawleczony to wykapana matka.

  Barbarella, a może by ich tak wyswatać, co? Mojego przyszłego T. z twoją przyszłą T? Może się pozabiją wzajemnie albo chociaz pożrą, a my będziem miały ŚWINTY SPOKÓJ, amen!

  Chociaż bycie dla niego WREDNOM SUKOM też ma swoje dobre strony. Mogę być złośliwa do woli. On czuje przede mną respekt i mi nie oddaje, hłe hłe!

 5. Pff!… Bycie Wrednom Pamientliwom Sukom w ogole mnie nie przeraza. W OGOLE.
  Mam w tym ponad 31 letnia praktyke.
  Zaniepokoilabym sie, gdybym ktoregos dnia wstala rano z lozka i okazalo sie, ze… UPS!… KROLEWNA SNIEŻKA!…

  Naprawde SLABO bym sie z tym czuła.

 6. Potwierdzam, że szydło z worka wychodzi dopiero po ślubie. Przed ślubem teściowa się z tym kryje, bo by w życiu go nie wyswatała. Jakiś atawizm się włącza czy co?
  Przed ślubem byłam och! i ach!, a po ślubie dwie lewe ręce mi wyrosły i chyba jakieś zaćmienie padło na mózg, bo nie nadawałam się już do gotowania ani nawet do prania mu koszul (moja pralka też czegoś dostała?;). Co gorsza do zwalczania miałam tandem teściowa + jej matka.
  Ale to jeszcze nic w porównaniu z tym, co się zaczyna dziać, gdy na świat przychodzi wnuczek, spadkobierca rodu! Wnuczki to w ogóle nie dotyczy, bo ta to pójdzie gdzieś do ludzi. Na jego punkcie mają totalnego fioła – już od 14 lat. A ja oczywiście jestem dla niego wredną i wyrodną matką. Jego siostra może mieć 40 stopni gorączki i im to zwisa, wnusio tylko kichnie już lecą z syropkami, oklepują starego konia i nacierają mu stópki! No cyrk jakich mało:))

 7. moja teściowa dopiero po ślubie zaczęła mi udzielać rad… nie do odrzucenia… wcześniej, mimo że patrzyłam dokładnie, to nie widziałam. Teściowa podstępnie się maskowała…

 8. z tymi teściowymi to mi kiedyś dojchano, że ‘widziały gały co z narzeczonym brały’

  uważam że ten obiegowy pogląd jest wysoce krzywdzący, bo teściowe to naprawde wredne suki [nie lesbijki!!!]

 9. a blisko czy daleko masz tesciową? bo jak daleko, to da sie przezyc, a jak blisko, to niech Cie Bog ma w opiece. amen.

 10. Mialo byc w sierpniu, ale sala sie wczesniej zwolnila, nie?
  Wiec teraz 99% rodziny sądzi, ze jestem w ciąży 🙂

 11. Synowa do tesciowej, wyprowadzajacej rower z garazu:
  – Mamusia gdzie sie wybiera?…
  – Na cmentarz!
  – Tak?… A kto rower z powrotem przyprowadzi?…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*