JA TO WSZYSTKO ODCHORUJE

Na ryby pojechal.

Nakupil gumowych, kolorowych glutów – niby taka nowoczesna przynęta, ja bym z tego zrobila naszyjnik, tylko żeby się tak nie lepiły – spakowal wedki i udal się na ryby.

Ma przykazane KAZDA RYBE ODE MNIE POZDROWIC, pocałować w pyszczek i wypuścić. Nie potwierdzil w sposób jednoznaczny, ze zalecenie zostalo zrozumiane, zaakceptowane i przyjęte do wiadomości.

Jedno powiem – JAK WROCI Z RYBĄ, BĘDZIE DYM. I niech wtedy nie mowi, ze NIE OSTRZEGAŁAM.

Kazałam mu kupic taki spray do odkazania rybie pyszczka, jak już się jej wyjmie haczyk, przed wpuszczeniem do wody, żeby biedactwo nie dostalo zakazenia. Oznajmil, ze w sklepach rybackich takie gadzety stoją na polce oznaczonej napisem „DLA POJEBÓW” i on przed taka polka stac na oczach powaznych klientow NIE ZAMIERZA.

A wino rzeczywiście na wczorajszego dola nieco pomoglo, pozwole sobie zarekomendowac australijskie Shiraz, zacne nad wyraz.

Poza tym, oglądałam po raz 34 „Love Actually”. Nic nie przechodzi, standardowo zaczynam zalewac się lzami w momencie, kiedy w kościele wstają trąbki. A z całego filmu najbardziej lubie Emme Thompson. Jak będę duza, to chce być taka jak Emma.

15 Replies to “JA TO WSZYSTKO ODCHORUJE”

 1. a ja jutro sobie kupie, kupie sobie na pewno, bo Mąz w poniedzialek jedzie na tydzien w delegacje, wiec ja bede sie rozpuszczac towarzysko, a po nocach ryczec z tesknoty przed telewizorem. A nie bede przeciez ryczec przed Stawka wieksza niz zycie.

 2. a ja to chce byc przez tydzien ta blondzia od tego wielkiego Murzyna! a jak chce poplakac to wystarczy, ze obejrze ostatnia scene z Dirty Dancing, ło matko!!!! Już płaczę!

 3. Baska dobra ale jak ty bedziesz Emma to ja chce być Dajana Kiton – dobra? ODRAZU CHCE BYC 54 letnia dajana jakby kto pytal.

 4. eeee…chudą kościstą Emmą T.??
  no doobra, ale chyba tylko po to, żeby być noszoną na rękach przez R.Fienes’a tudzież być zoną A.Rickmana

 5. oj w LOVE ACTUALLY jest wszystko fajne!

  i podrywany szef Alan Rickman
  i Liam jako ojczym zakochanego chlopaczka i sam ten chlopaczek
  i koles zakochany w lasce przyjaciela
  i Ci ktorzy graja duble w pornosie
  i Hju tanczacy i mowiacy do Taczer: szelmutko
  i colin z portugalka
  i muzyka
  i dialogi

  SWIETNY FILM!!

 6. nawet jak kupi rybę dajmy no to w centrali na rogu?
  przeciez ryby są te… no zdrowe i w ogóle smaczne z frytkami czy też z wody, albo z rusztu czy w maśle z koperkiem i w ogóle zdrowe są

 7. wiesz. jak moj stary jezdzi na DELEGACJE. to ja po prostu wlaczam bridget. boze.
  wszystko jedno w jakim momencie.
  i sobie siadam na kanapie i jem andruty i pije wino aaaaaaaaa jak fajnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*