JAKBY CIEPLEJ?…

Spalam dzis JAK TRUP. Nie śniło mi się nic ani tez żadna cholera nie zdołała mnie obudzic. Nie wiem, czy zawdzeczam to lawendowemu płynowi do kapieli, czy filmowi „Druga tożsamość”, z nieco przygrubym Williamem Baldwinem w roli – a jakze – agenta – mordercy.

Z ciekawszych wydarzen wczorajszych – przykleila nam się dziwka na przedniej szybie, centralnie w polu widzenia kierowcy. N. kupil plyn do spryskiwaczy na BP, po czym ruszyl, spryskal zakurzona szybe, uruchomil wycieraczki i nie zauważył, ze pod wycieraczka zaposiada reklame ekskluzywnego klubu go-go „PLANETA KOBIET”. Przeniesiona ruchem wycieraczek, „PLANETA KOBIET” zaparkowala N. przed SAMYM NOSEM i nijak nie dawala się spłukać ani zgarnąć wycieraczką. Zostala zdjeta dopiero na parkingu w Jankach, czyli za jakies 10 minut – boje się, ze przez ten czas N. wyuczyl się na pamiec wszystkich telefonow oraz wszystkich atrakcji lokalu.

No jak można nie sprawdzic dziwek pod wycieraczkami, jak się parkuje w Śródmieściu, pod Ministerstwem Rolnictwa! Tam wkładają dziwki pod wycieraczke w ciagu 11 sekund od zaparkowania. Gdybyz to wszystkie polskie służby mialy taki czas reakcji…

Istnieje jednakowoz możliwość, ze ZAPOMNIAŁ ten numer telefonu, ponieważ w domu czekala na niego RECZNIE WYKONANA WĘDKA NA MIARĘ. Nie wiedziałam, ze wedki tez się szyje na miare. Wedka jest podpisana imieniem i nazwiskiem właściciela i ma list przewodni, napisany odręcznie, zawierajacy certyfikat wedki i szczegóły techniczne konstrukcji. Przez caly wieczor miałam w salonie symulacje polowu samicy jesiotra i tylko składałam rece, aby lawica nie zahaczyla o moja pamiatkowa waze do ponczu po prababci. Nie zahaczyla – poszla bokiem.

A jak już jechaliśmy z ta przyklejona dziwka, to minela nas ciezarowka „KLOMP & KLOS: BLUMEN UND PFLANZEN GROSSHANDEL” i myślałam, ze wypadne z samochodu ze smiechu. Ja nie wiem, jak można pracowac w firmie Klomp & Klos i zajmowac się hurtowym handlem Blumen unf Pflanzen… Jeszcze te Blumen, ale Pflanzen?… No moi panstwo… Ja bym nie dala rady.

4 Replies to “JAKBY CIEPLEJ?…”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*