DZIS SIE MARTWIE

Bardzo się martwie o Anakina oraz bardzo się martwie, ze za 6 dni skoncze 30 lat, czyli będę stara, stara, bardzo bardzo stara kobieta, praktycznie jedna noga w grobie. Teoretycznie tez. I N. się może wreszcie OPAMIĘTA i przestanie mi kupowac SZKOLNE BILETY jak ostatnio w Odrach, bo naprawde. Stojac nad grobem, nie wypada popylać z ulgowym biletem.

Wiem, ze marudze.
TAK – mam kryzys.

Oraz mam do zrobienia takie jedno scierwo, co się do niego nie mogę zabrac bo mnie normalnie odrzuca DO TYŁU i walę plecami o sciane.

Ale trzeba. Dla KRAJU.
Melaaaa… DLACZEGO CIE TU ZE MNĄ NIE MA… O wiele lepiej by mi się odpisywalo na te wszystkie bzdury, gdybys je uprzednio obsikała, kochanie.

0 Replies to “DZIS SIE MARTWIE”

 1. SZanowna Pani sie tak nie martwi, ja zyje juz po 30stce 12 lat i to jak:) i co gorsza mam tak zamiar zyc dalej:).Zdecydowanie przychodzi moment , kiedy ma sie wszystko gdzies i wtedy sie dopiero zaczyna zycie, mozna sie cieszyc wszystkim po prostu:).CZego i PAni w ten piekny dzien zycze, z powazeniem, stara baba:)

 2. a ja z wlasnego doswiadczenia moge powiedziec, ze zycie si edefinitywnie konczy po 30tce, nic juz nie jest tak samo i w ogole czarna dziura.

 3. Baska, w dupie tam z kryzysem, spoko. Zmarszczek nie masz ani jednej, kurna. To juz ja mam wiecej. Mela jest cudna. Tesknie za nia jak cholera.

 4. no kochana……nie ma co załamywać rąk
  po 30tce nie strzelają bez ostrzeżenia na ulicy ani nie wyłapują i nie zamykają w domach spokojnej….
  nie bój nic

 5. Przestańcie natychmiast!!! Ja też miałam niedawno urodziny i jeszcze nie doszłam do siebie!!!!

  Na wszelki wypadek… 100 lat BB!!!!!

 6. Nie bój nic!!! Nie słyszałaś o tym, że “życie zaczyna się po 30-tce”????

  Ja żem to nawet oglądała w TV i wierzyć nie chciałam, a jednak…. to prawda :))))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*