UWAGA!

Uwaga! Po wczorajszych wydarzeniach mam STRASZNIE DOBRY humor – swiat jest piekny, nawet Warszawa wczoraj wieczorem nie była tak obrzydliwa, jak zwykle. I wszystkich lubie – wszystkich – nawet ta stara ku… WRÓĆ! WSZYSTKICH, nawet ewentualnie sklonna jestem polubic politykow – pod warunkiem, ze będą się kajac w kurzu i pyle, a w zebach odniosa to co ukradli, a pozniej im się te zeby wybije, a ja będę odpowiedzialna za nadzor nad cala operacja i sprawdze, czy przypadkiem ktoremus nie zostal jakis ząb.

Mary mowila, ze wiedziala, ze będzie dobrze, bo wszystkie horoskopy były dobre. Mloda Zebra mowila, ze wiedziala, ze będzie dobrze, bo my jestesmy glupie idiotki, a ona się opiera na naukowych podstawach. Ja wiedzialam, ze będzie dobrze, bo jak rano jechalismy do pracy, to wyszla nam na droge pijana kaczka. Łaciata.

Tak, ze jeśli ewentualnie ktos ma u mnie nachlapane, to ja mu wybaczam – i może się zglosic w celu padniecia sobie wzajem w ramiona z okrzykiem “WEGIEL, WEGIEL PRZYWIEZLI!” lub innym, podobnie patriotycznym.

PS. Czy jest na sali lekarz? Dlaczego operowanemu czlowiekowi przykleja się zatrzaski?…

PSPS. “Swiat jest piekny, kobiety dobre, a dzieci latwe do zrobienia” 🙂

0 Replies to “UWAGA!”

  1. Wystarczy jak Babcia kaczkę opalała, pookręcać kuper nad zapalonym denaturatem 🙂 Można golnąć troszeczkę (już nie płonącego dla kurażu)…

  2. Acetylen mu tylko ten azbest stopi. Zalaminuje mu dupsko, wiec przewodniczacy Tredowaty nie bedzie mogl kupsztala walnac. A jak sie nagromadzi i wybuchnie??? Ale bedzie smrod.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*