A MIALO BYC TAK PIEKNIE

Zaczelo się tak: urodzilam się piekna, wysoka, drapiezna, asertywna kobieta ze swiadomoscia posiadanych zalet, wlasnej wartosci i nieszablonowym poczuciem humoru.

I od razu na wstepie zamienili mnie w szpitalu.

A teraz się pokićkało. To znaczy – wlasciwie, na razie się kićka, kićka, i wykićkać nie może. A ja, taka zamieniona, zamiast WZIĄĆ SPRAWY W SWOJE PIEKNE RECE z dlugimi paznokciami, to nie mam tych paznokci i przez to wszystko niedlugo zwariuje! I zamiast dac kopa tym i owym, a przede wszystkim sama sobie, to zmywam filizanki po herbacie, formatuje wojewodztwa i marnuje najpiekniejsze lata swojej CIAGLE JESZCZE MLODOSCI! TAK NIE MOŻE BYĆ!

ZADANIE DOMOWE: JAK DAC SOBIE KOPA W TYLEK nie lamiac przy tym nogi w kolanie i kregoslupa?…

0 Replies to “A MIALO BYC TAK PIEKNIE”

 1. Potrzebne są dwa duże lustra. Petenta umieszczamy pomiędzy lustrami, lekko z boku. Odpowiednio manewrując kątem nachylenia zwierciadeł umieszczamy odbicie DUPY petenta przed jego obliczem – w zasięgu stopy lewej tudzież prawej…

 2. Az poszlam sprawdzic…

  UDALO SIE!
  HAAAAAAAA!
  Czyli… czyli NIE WSZYSTKO JESZCZE STRACONE!

  HANIA – jestes WIELKA! Statua Wolnosci to przy tobie kroliczek miniaturka!!!

 3. Stanąć twarzą do ściany, oprzeć sie o nią dłońmi/ bez paznokci/ i z całej siły walnąć sie kopytkiem w pośladek. Jak sie nie uda, zawziąć sie i powtórzyć.
  Uwaga: jesli sie w ogóle nie uda, to znaczy, że młodosci j u z n i e m a, więc nie moze być tracona.
  No to sie uspokoić.

 4. Paracośtam, myślę, potem fruniesz i rosną ci paznokcie w locie, zaś za ich pomocą odbierzesz, co się od urodzenia należy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*