BABCIE MAJA PROBLEMY

Moje dwie babcie mają każda po problemie.

Jedna babcia ma problem przez społeczeństwo. Bo społeczeństwo wybrało ICH TROJE do Eurowizji i babcia przeżyc tego nie może. Boże, taki wstyd – miedzynarodowy konkurs, a nas taki idiota rudy, przekłuty, będzie reprezentował. W kiecce. A mowil pan Orzech – LUDZIE OPAMIETAJCIE SIĘ, TO BĘDZIE W EUROPIE WIDAC – to ludzie nie. Pan Wilk tak ladnie spiewal, nie mogla jakas KOMISJA zadecydowac? Zreszta, jaka komisja, tam w komisji była TA GÓRNIAK i znowu z gołym wszystkim na wierzchu, nie – naprawde, babcia już nie wie, co się z tych ludzi porobilo.

Druga babcia ma problem nie wiem, czy nie gorszy.

Przez sasiada z kolei, delikatnie mowiac EKSCENTRYKA, co to jak mu się prad popsul w lipcu, to do dzis nie naprawil i siedzi po ciemku, a jak wywiesi pranie w ogródku, to zbiera za cztery miesiące. Tenże sąsiad miał psa, dużego, czarnego, gładkowłosego, z którym sobie nasze kochane jamniczunie gaworzyły przez szerokosc ulicy, aż było słychać pod Helsinkami. Natomiast od jakiegos czasu sąsiad się prowadza z CAŁKIEM INNYM PSEM – tez dużym, tez czarnym ale kudlatym i chyba niemową. Babcia ma na ten temat wlasna teorie.

Otoz, sasiad tamtego psa ZJADŁ. Na pewno go zjadł, bo co by z nim zrobił innego? Ładny był, zadbany, wykarmiony – utuczył go i zeżarł. I zyj tu, czlowieku, z sasiadem, co to psa wlasnego zjadł, przeciez wiadomo, ze taki to się przed niczym nie zawaha.

Telewizjo, sąsiedzie i społeczeństwo! Miejcie litość. Nie dla siebie proszę – o babcie się martwie. Gdzie tam moim przyziemnym problemom do ich.

12 Replies to “BABCIE MAJA PROBLEMY”

  1. Jak to nie ma? A jej cycki to pryszcz? ;D No wlasciwie to tak.. Niewazne, w kazdym razie NA PEWNO na klatce piersiowej wyraznie odznaczaja sie plastry.

  2. Leon jest Synem Babci od ICH TROJE oraz Zieciem Babci od Sasiada.
    Leon na zadane tematy WPROST sie nie wypowiadal, aczkolwiek ma on podejscie LIBERALNE do zycia jako takiego i WIERZY W LUDZI.
    Na przyklad, zdarza mu sie twierdzic ze pod tą rudą maską i kolczykami pana ichala jest normalny, nawet troche zagubiony czlowiek. Taki jest Leon. Do piet mu nie dorastam
    Na temat muzyki Leon nie wypowiada sie – ma bowiem pierwszy stopien umuzykalnienia: rozroznia kiedy graja, a kiedy NIE.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*