KONKURS CZYLI ZGADYWANKA

“Oh my God!
There’s an unattractive nude man playing the cello!”

Kto wypowiada powyzsze slowa i w ktorym odcinku “Przyjaciol”?
Prosze podac serie i tytul odcinka, podpowiem tylko, ze to jeden z bardziej charakterystycznych odcinkow, w ktorym wiele sie dzialo.

Jesli Pepsee za godzine nie poda prawilowej odpowiedzi, to dorzuce CYTAT NAPROWADZAJACY 🙂

24 Replies to “KONKURS CZYLI ZGADYWANKA”

 1. NIE NO JA MEIALEM ZNAC ODPOWIEDZ i ZNAM!! ZNałem! Wiedziałem!!!! :((((((((

  Niezly jest Boredone!
  nie znal , a wyszukal i zacytował…!

 2. ty barbapapizująca madragoro ty krzaku gorejący muzumanina z wąsami ty zdyszany śledziu namiotowy przed wymiotami ty kanaliku przydrożny nieuzgodniony BEHAPE…

  cwicze tak na wszelki wypadek

 3. Basiu, moja droga Basiu… Mówi się, że wciąganie do uzależnień jest jedną z najgorszych rzeczy, jakie jeden człowiek może zrobić drugiemu człowiekowi. W naszym przypadku doszło do tego całkowicie nieświadomie, bo przecież nie mogę Cię obwiniać za to, że swoją inteligencją, radością życia i ewidentnym talentem pisarskim doprowadziłaś mnie do stanu, w którym nie mogę się doczekać poniedziałku, nie mogę się doczekać kolejnych kartek znad krawędzi i nienawidzę każdego członka TPA, który nie pisze przez więcej niż 2 dni, nie zważając równocześnie całkowicie na to, że moja praca, życie prywatne i kariera sceniczna znaczą dla mnie coraz mniej i coraz mniej są warte. Basiu, bądź naszym przewodnikiem, za którym jako te biblijne baranki podążać będziemy!

 4. Dzieki, BoredOne! Nie zdążylam się wykazazać. Sciagi nie powinny się liczyć. Moze w przyszlosci konkursy bez podpowiedzi? Dla koneserów

 5. Jakie OKROPNE tlumaczenie!
  W dodatku poslugiwales sie SCIĄGĄ
  ale NIECH BEDZIE – konkurs wygral BORED ONE!
  W nagrode mozesz powiedziec mi jakis barokowy komplement 🙂

 6. Seria 2, odcinek 11, “Lesbijskie wesele”, słowa wypowiada PANI GREEN, czyli mama Rachel. Boże, ale ten Internet ułatwia życie. Czy już mogę wrócić do pracy?

  friends.dva.pl 🙂

 7. [Mieszkanie Moniki i Rachel]
  PANI GREEN: Oh mój Boże, jakiś wstrętny golas gra na wiolonczeli.
  RACHEL: Tak, ciesz się, że nie na czymś mniejszym.
  PANI GREEN: [śmiejąc się] Masz wspaniałe życie.
  RACHEL: Wiem. Zdaję sobie sprawę, że zawiedliście się na mnie po tym jak nie wyszłam za Barry’ego i nie wprowadziłam się do dużego domu z ochroną, ale tak będzie lepiej ???
  PANI GREEN: Wiem, że nie kochałaś Barry’ego, nigdy nie widziałam cię taką szczęśliwą. Patrzę na ciebie i myślę sobie, że jesteś taką jaką chcę.
  RACHEL: Dla…mnie ???
  PANI GREEN: Nie tylko.
  RACHEL: O co ci chodzi ???
  PANI GREEN: Zamierzam odejść od ojca.
  MONICA: [wchodzą] Dobra. Powiedzcie mi jak będzie za słodkie. Ślub lesbijek, piersi z kurczaka.
  RACHEL: Oh Boże. Chyba mi nie dobrze.
  MONICA: Czemu ??? Przecież nie położę na tym małych sutków.

 8. Oj dzieci dzieci…
  W tym samym odcinku, niedlugo po tym tekscie, wpada Monika i krzyczy: “OK! OK! MAM! Sluchajcie, jak to brzmi: Lesbijski slub – kurze piersi!”. Rachel, ktora sie przejela ZUPELNIE CZYMS INNYM, mowi “O moj BOze, chyba zwymiotuje!”. A Monika na to “Dlaczego? Przeciez nie zrobie im malutkich sutek?…”
  BOZE LUDZIE powiedzialam juz chyba WSZYSTKO!

 9. To jest NIE UCZ CI WE. Normalnie nie pamiętam. Nic mi to nie mówi. Zawsze chciałem mieć kolekcję Przyjaciół i X-Files na DVD, ale jakoś chwilowo oszczędzam na żelazko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*