O SERNIKU MOIM


Życzę Wam, aby wszystko Wam się tak udawało, jak mi się udał sernik. 


(Wcale nie opadł! No dobrze, troszkę pękł, ale to mu tylko dodaje charakteru).


Zebra jednak jest na lekkim hormonalnym haju. Dzwonię do niej:

– Dziękuje ci za prezent! Ale jedna tuniczka to jest taka mała, nie wiem, czy się wcisnę.


Ona naprawdę ma niezłe zdanie o swojej figurze.


– Młoda – mówię do niej (chociaż jaka ona tam młoda, stare krówsko) – to jest DLA DZIECKA kiecka. Zobacz sobie na metce, "3 – 4 anos" napisane.


Przejdzie jej, czy będzie już tylko gorzej?…


Zdrowych i spokojnych życzę.


 

0 Replies to “O SERNIKU MOIM”

 1. Barbarella: Imieniny mogą być rezerwowym terminem, jak ktoś ma urodziny w święta, chętnie z tego skorzystamy; z tym, że wtedy będziemy mieli za to bogaty początek września. (Ida, Liliana i Róża mają imieniny w tym samym dniu, 2 dni przed moimi urodzinami 😉 )

 2. Witamy na swiecie następną małą Mikołajkę 🙂 (te okołoswiąteczne dzieci troche mają niefajnie z prezentami, biedactwa)

  Sernik WŁASNIE ŻE SIĘ UDAŁ i zbierał całkiem niezasłużone pochwały pod niebo, bo to był najprostszy i najkrótszy przepis, jaki znalazłam 🙂

  A tunika dla Małej jest z Desiguala, więc nie ma obaw, że wyjdzie z mody. 3 – 4 anos to najmniejszy rozmiar, jaki u nich znalazłam, ale dziecięcą rozmiarówkę mają zaniżoną, myślę, że już jakies 1,5 anos będzie w niej śmigać.

 3. No i kurczę, spełniły się, co do joty! Tylko torebka stawowa mi pękła (ale to też było w pakiecie).

  O losie, mój losie!

 4. Przyznaj się, że sernik to klapa, a te życzenia to zakamuflowana próba do**bania nam wszystkim!
  Pomimo tej zniewagi ze swej strony i tak chcę złożyć ci spóźnione życzenia mery krismas & hepi niu jer. Żadnych, nawet dodających charakteru pęknięć w życiorysie i oby Twoja przyszłość nigdy nie była taka, jak mój ostatni kurczak w pomarańczach (żeby nie było niedomówień – mój kot dostał po nim torsji).

 5. oj za 2-3 lata moda sie drastycznie zmieni i co?-zebra bedzie gonic z kijem zebrzatko “wiem ze ta tunika jest okropnie niemodna ale wkladaj ja natychmiast aby zrobic przyjemnosc Cioci”!!!
  Ps.wszystkeigo naj naj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*