POWIADAM PANSTWU – SWIATA KONIEC!


Lluvia?Of kors, że lluvia!

Co ma nie lluviać, skoro mój małżonek zaplanował sobie (a raczej mu wypadły) delegacje trzy dni pod rząd! A jak on wyjeżdża, to ZAWSZE pada, tak? (Chociaż, zielone słupy mówią, że dopiero jutro od 20.00 będzie padać, a zielone słupy się nie mylą, ani o minutę).

 

Koniec świata coraz bliższy. Coraz. Wisła wygrała z Barcą. Jeden do zera, no ale. Fakt pozostaje faktem. Zaczynam się bać i wypatrywać asteroidów, drapieżnych ślimaków, krwiożerczych pomidorów albo mgły.

 

A Pudzian kupił sobie Lamborghini Murcielago. I brawo, zapracował sobie ciężko, tylko ja mam takie pytanie – KTO i JAK go do tego samochodu upycha? I jak z niego wyciąga? Ja widziałam Pana Mariusza na żywo raz, w dodatku w KFC. Stał przede mną w kolejce. Chciałam poinformować, ze zasłaniał TRZY KASY. Naraz. I nie ma takiej siły, żeby on się zmieścił samodzielnie. Musi się poskładać jak człowiek – guma albo jakoś inaczej zzipować.

 

Własnie uświadomiłam sobie, jak dawno nie byłam w KFC i nawet mnie nie ciągnie. Hm. To w sumie smutne – gdyby się okazało, że nie miłośc po grób, a przelotna fascynacja.

 

Horoskop na dzis mam jakiś taki beznadziejny, że chyba nie pozostało mi nic, tylko pooglądać wyprzedaże bikini.

 

0 Replies to “POWIADAM PANSTWU – SWIATA KONIEC!”

 1. jeśli chodzi o pogodę, to tylko http://uk.weather.com/
  mają o jakie 10% większą trafność niż rodzime serwisy pogodowe (z IMGW włącznie)
  także jeśli chodzi o prognozy długoterminowe

  kod: cedym
  znaczy dym w tonacji ce? znaczy bazarowa zadyma między dwoma piskliwymi babiszonami?
  ROTFL

 2. Pudzian na żywo zasłania tylko dwie i pół kasy, więc spokojnie się zmieści
  poza tem on potrafi – wbrew pozorom – robić z siebie człowieka-gumę
  więc nie ma problema, Patricio

 3. Wyjasnienie jest dużo prostsze. Pudzian kupił samochód nie po to, żeby nim jeździć, ale lecz żeby go ciągnąć za linę zębami (względnie małym palcem u nogi) pod górę. Do treningu po prostu 🙂

 4. Pudzian jest zwinny. Zwinie sie jak zechce i wsunie we wnetrze maski. W KFC nie zechciał, bo i po co masz widziec na raz wszystkie trzy kasy? Pradzi sobie, głowa do góry i zamiast bikini pooglądaj np. “Sasiadów” polecam na nędzne horoskopy i brak wizji przyszłosci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*