MIKRODROBINKI RZĄDZĄ

 

Tak mi się zdaje, że jedynym wyjściem z sytuacji jest zastąpienie węglowodanów mikrodrobinkami złota. Najlepiej w kremie brązująco – rozświetlającym.

 

Sama na to nie wpadłam, o nie. Jak zwykle impulsem była rozmowa z Sosko, która nonszalancko rzuca takie niusy w każdym mailu, ot tak, mimochodem, a my z Hanka musimy później zaprzęgać wyszukiwarki, żeby nadążyć. Znaczy ja nawet bardziej, bo Hance droga do pracy wypada JAK RAZ PRZEZ SAM ŚRODEK Sefory i zawsze kilka trendów się do niej przyczepi. Co nie zmienia faktu, że absolutna wyrocznią w tej materii pozostaje Sosko. Do tego stopnia, że np. powie cos w rodzaju „różowy łupież”, a my już siedzimy na forum WIZAŻ i drenujemy zasoby e-drogerii, po czym Sosko musi nam klarować, ze to nie hitowy kosmetyk na lato AD 2008, absolutny must-have tego sezonu, tylko kind of wysypka. I żebyśmy się uspokoiły.

 

Tak czy siak, mikrodrobinki rządzą. Tak mnie wciągnęły, że zapomniałam o jedzeniu. I piciu. I Bozym świecie. I prawie o Merlinie (udusze Hankę, która mi przysyła linki POD SAM KONIEC DNIA).

 

Troche mnie tylko niepokoi, że N. może tego lekko nie przeżyć, jak jednocześnie przyjdzie paczka z Freddym Krugerem i mikrodrobinkami. Ja wiem, że on ceni moje RÓŻNORODNE zainteresowania, ale czy to nie będzie too much jednak. Czy jego układ immunologiczny nie trzaśnie na widok takiego zestawienia.

 

9 Replies to “MIKRODROBINKI RZĄDZĄ”

  1. e tam, jak sie juz rozswietlisz tymi drobinkami, to bedziesz lepsza niz fredi kruger, maz sie ucieszy.
    bedziesz wieczorami emitowac wokolo lagodna zlota poswiate, no milo chyba nie?

  2. podawaj mu te mikrodrobinki z płatkami na mleku, to nie przeżyje na bank, w Hausie którymś ostatnio było o żonie co truła męża złotem, nie?

  3. nie zwracajcie na te fanatyczke uwagi. ona jak sie do czegos przyssie to jest KONIEC. teraz bedzie zarla te mikordorbinki – sniadanie obiad kolacja. I smarowala sie nimi cala. psa posmaruje. wszystkich posmaruje.

    TO ZNACZY PRAWIE WSZYSTKIHC.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*